×
#Ľudia

Topmodelka PREHOVORILA: Prvýkrát som sa opila v 7-ich! Ako sa vyliečila zo závislosti?

10.3. 7:04 V rozhovore pre Vogue sa Cara Delevingne rozrozprávala o svojom najtemnejšom období.

"Každý sa už stretol so závislosťou. Či už vo svojom živote, alebo v okolí. Tieto Vianoce a Nový rok som prvýkrát oslávila triezva a bolo to to najlepšie, čo som mohla urobiť," začala modelka. "Minulý rok som oslávila 30-tku, tak som sa rozhodla, že idem do toho naplno. Bolo to skutočne šialené, ale v zábavnom slova zmysle. Išla som na 3 týždne na Ibizu a po návrate späť som skočila priamo do práce. Vtedy vznikli tie neslávne známe fotografie," priznáva.

Topmodelka Cara Delevingne
Zdroj: Instagram/@enterntainmenttonight

V tom momente sa o ňu veľa ľudí bálo, čo bolo pochopiteľné, no Caru to absolútne nezaujímalo. Neriešila, koľko ľudí sa jej spýtalo či je v poriadku. Sama si musela uvedomiť, že má problém! "Vedela som, že ak to takto bude ďalej pokračovať, tak buď zomriem, alebo urobím niečo hlúpe. A to ma vydesilo!"

Cara
Zdroj: Schiller Graphics

"To ako sa spoločnosť vyrovnáva s uzdravovaním je nebezpečné. Veľmi rýchlo dokážeme človeka zahanbiť použitím nevhodných slov," dodala. V rozhovore 30-ročná modelka priznala, že prvýkrát sa s opicou zobudila u svojej starej mamy v čase, keď mala ešte len 7 rokov. Mala na sebe šaty družičky a pila poháre šampanského. FOTO MODELKY V NAJHORŠOM STAVE NÁJDETE TU!

Video