×
#Ľudia

Pomsta býva SLADKÁ: Slávne ženy, ktoré veľkolepo pomstili partnerovu neveru!

9.3. 7:21 Mali všetko – slávu, šťastné manželstvo, krásne deti. Až sa jedného dňa tento ružový zámok rozsypal ako domček z karát. Ich skvelý manžel a otec sa zabudol s inou sukňou. Namiesto toho, aby plakali do vankúša, rozpútali odvetu.

Shakira

Stačil pohľad do chladničky a v nej nedojedený jahodový džem, ktorý u nich v rodine nikto neje. Tak málo stačilo, aby speváčka zbystrila pozornosť. Jej ženská intuícia sa nemýlila. Ukázalo sa, že jej partner Gérard Piqué mal doma návštevu a nie hocijakú. A rozhodne u nich nebola prvýkrát. Mladučká Clara Chia Marti, ktorá má dnes 23 rokov, bola u Piquého na návštevu určite viackrát.

Pohľad na Shakiru trhá srdce. So slzami v očiach posiela Piquému odkaz prostredníctvom piesne.
Zdroj: YouTube - Shakira

Futbalista si s Clarou, ktorá je zamestnaná v jeho spoločnosti Kosmosa Gérard, začal po dvanásťročnom vzťahu so Shakirou. Ponížená a sklamaná speváčka sa po prvotnom šoku rozhodla riešiť veci po svojom. Pre neverného manžela zložila pesničku s názvom Out of Your League, ktorá sa stala okamžite hitom internetu. Shakira tu spieva o tom, ako jej partner veľmi klesol so svojimi nárokmi na ženu a že pre muža ako je Piqué je ona príliš dobrá.