×
#Ľudia

KRÁSNA Zuzana Čimová PREKVAPILA zábermi hore BEZ: Fanúšikovia odkazujú, že je BOHYŇA!

12.3. 18:37 Krásna žena, že?

Zuzka sa do povedomia Slovákov dostala pred necelými dvomi rokmi, keď začala moderovať Teleráno. Jej hviezda rýchlo vystrelila a po pár mesiacoch ju preložili do Televíznych novín, kde je doteraz. Z novej pracovnej príležitosti, ktorá sa mi naskytla, mám, samozrejme, veľkú radosť. Musím povedať, že idem do toho aj s obrovským rešpektom, takáto šanca totiž neprichádza často. O to viac si ju vážim a o to viac mi záleží na tom, ako svoju prácu odvediem a aký bude celý výsledok. Radosť a rešpekt, to sú asi moje pocity,” prezradila pre Plusku tesne pred tým, než prešla na novú pozíciu.

Moderátorka Zuzana Čimová
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Ck87t9orVGX/

Zuzku si diváci vážia najmä pre to, že si stráži svoje súkromie ako oko v hlave, čo sa dnes u slovenských celebrít takmer nevidí. Občas však krásna hnedovláska urobí výnimku a na svojom Instagrame ukáže niečo málo zo svojho osobného života. Najčastejšie sa delí o fotky zo zahraničia, pretože Zuzana je vášnivou cestovateľkou a každú voľnú chvíľu využíva na to, aby objavovala nové krajiny. Na MDŽ však úplne šokovala. Moderátorka zverejnila umelecké zábery, na ktorých je hore bez. "Dnes sa to všade navôkol len tak hemží superlatívami o nás ženách - čo je super! Zaslúžime si to. Je krásne byť ženou. Pre mňa bolo oslavou ženskosti aj toto fotenie," napísala k odvážnym fotkám, na ktorých drží v rukách tulipány.

Fotky, samozrejme, vyvolali veľký rozruch. V pozitívnom slova zmysle! "Bohyňa," napísala jej kamarátka Lucia Hlaváčková, ktorá ju nahradila v Teleráne. "Zuzka vy ste dokonalá," napísala zas jedna z fanúšičiek a my úplne súhlasíme! FOTO HORE BEZ SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!

Video