×
#Ľudia

Pár SNOV? Rakúska dedička impéria Swarovski mala zbaliť… Wau, tí sa utopia v PENIAZOCH!

12.3. 12:08 O novom páriku suberboháčov čvirikajú už aj vrabce na streche.

Rozruch to spôsobilo najmä v Rakúsku a Nemecku, keďže ako píše Blesk, zaláskovaní majú byť dediči najhodnotnejších značiek z oboch krajín. Victoria Swarovski, rakúska dedička firmy preslávenej ligotavými šperkami, sa mala dať dokopy s Markom Mateschitzom. 30-ročný boháč je jediným synom zakladateľa značky Red Bull známej vďaka energetickým nápojom, ktorá má okrem iného vlastný tím Formule 1. No, len si to spočítajte!

Pre lepšiu predstavu, aký majetok majú v rukách mladí dediči, Blesk uvádza, že majetok Markovho dnes už zosnulého otca Dietrecha sa odhadoval na astronomických 24,6 miliárd eur! Jeho syn v roku 2022 podedil okrem astronomickej sumy aj 49 % akcií spoločnosti Red Bull a stal sa tak jedným z najžiadanejších a najbohatších slobodných mužov v Európe. Hodnota značky Swarovski sa odhaduje len zhruba, a to na 94 miliárd dolárov. Victoria Swarovski je u našich susedov celebrita, venuje sa speváckej kariére a moderuje na televízii RTL.

Victoria Swarovski uvádza Let´s Dance.
Zdroj: Getty Images

Ako píše Daily Mail, roku 2016 vyhrala tanečnú šou Let´s Dance a neskôr sa stala jej spolumoderátorkou. 29-ročná kráska po otcovi zdedila podnikateľského ducha a založila si vlastnú značku kozmetiky. Preslávila sa tiež tým, že naspievala pieseň pre film Narnia: Dobrodružstvá lode Ranný pútnik. V láske zažila strmý pád, po šiestich rokoch sa totiž rozvádza s o 17 rokov starším Wernerom Muerzom. Túto novinku manželia oznámila cez svojich hovorcov len pred týždňom, o to väčšiu senzáciu teraz spôsobil jej vzťah s dedičom Red Bullu. Victoria a Mark sa majú stretávať od januára, svoj vzťah oficiálne nepotvrdili, avšak ani nedementovali. Čo poviete, bude z dedičov pár snov? ICH FOTKY SI POZRITE V GALÉRII!