×
#Ľudia

Nicole Kidman na Malorku? Bude mať pokoj, aký sľubuje stredomorský ostrov?

10.3. 19:09 Hollywoodska hviezda donedávna nakrúcala na Malorke thriller Levice. Netají sa tým, že ju španielsky ostrov očaril, informuje Šarm.

Podnikavci s realitami dúfajú, že sa Nicole Kidman počas natáčania nového filmu do ich ostrova zamilovala natoľko, že si možno kúpi prenajaté sídlo, kde počas pracovného pobytu bývala. Rozhodne to však nie je lacný špás. Rezidencia má cenu 65 miliónov eur a ide tak o najdrahšiu nehnuteľnosť ostrova. Nuž ale kto by na to mal, keď nie jedna z najslávnejších herečiek sveta?

Nicole Kidman
Zdroj: Shutterstock

Má na výber

Otázne je, ako dlho kúzlenie herečke vydrží. Ide z úlohy do úlohy a putuje z miesta na miesto, takže krásne zákutia spoznáva neustále. Navyše teraz si užíva pláže v rodnej Austrálii, kde sa dá, na rozdiel od tých na Malorke, už kúpať. Zase je tam ale viacej žralokov, čo by mohlo zavážiť. A rozhodne tam nie je toľko histórie, ako na najväčšom z Baleárskych ostrovov, ktorý okúzlil množstvo už celebrít. Miluje to tam Kate Moss, Jamie Oliver, Jennifer Aniston či Gwyneth Paltrow a nehnuteľnosť si tu rovno kúpili Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones či Boris Becker.

Nicole na Instagrame vôbec nepísala o novom filme, ale vešala fotky historických zákutí, mora a prírody. Vraj verí, že sa sem jedného dňa ešte vráti. FOTKY NICOLE Z MALORKY SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!