×
#Ľudia

Lela Ceterová ZVEREJNILA foto v spodnom prádle a ZBORILA internet: WOW, to BRUCHO!

10.3. 9:32 Ona fakt dvakrát rodila?

Lela si za posledné obdobie prešla neľahkými skúškami. Manželka bojovníka Karlosa Vémolu totiž zistila, že jej vzťah bude neustále ako na hojdačke a dobré obdobia sa budú striedať so zlými. Tie zlé prichádzajú najmä kvôli tomu, že športovec má slabosť na ženy a neustále sa objavujú špekulácie o tom, že je svojej partnerke neverný. Lela ho však bráni ako levica a stojí po jeho boku aj po všetkých škandáloch, ktoré sa za posledné mesiace odohrali.

Lela Vémola
Zdroj: Instagram Lela Vémola

"Za tie roky som si na to už zvykla. Samozrejme, že byť manželkou môjho muža je krásne, ale zároveň veľmi náročné. Neviem, či by to nejaká žena takto úplne dala. Ale myslím, že som silná osobnosť. A hlavne sme s manželom veľmi silná dvojka, takže nás nič nerozdelí,"  priznala pre český Blesk.cz. Nevadí jej ani to, že jej v domácnosti takmer vôbec nepomáha. "On na domácnosť nemá veľmi čas. O tú sa starám ja, prípadne pani, ktorá k nám chodí na upratovanie, pretože pri tom veľkom baráku a dvoch malých deťoch by som to celkom nezvládala," priznala. Jedno sa však musí Karlosovi uznať - po každom škandále sa vráti do náručia svojej manželky, s ktorou má dve deti.

Blondínka najnovšou fotkou v spodnom prádle zborila internet a jej fanúšikom (a ani nám) sa nechce veriť, že má za sebou dva pôrody. "Prajem všetkým ženám krásny sviatok "Medzinárodný deň žien". My ženy sme sa narodili preto, aby sme boli silné a zároveň krásne. Tohto sa držím celý život. My ženy sme levice - bojovnice a narodili sme sa preto, aby sme zvládli všetko na svete! Dnešný deň patrí nám. Užite si ho naplno," napísala k pikantnému záberu, na ktorom vidno jej vyšportovanú postavu. "Fúha, ak je toto neupravená fotka, tak klobúk dole," napísala jej jedna z fanúšičiek. Nuž, kráska vyzerá fakt úžasne. Prosíme si recept na ploché brucho! POZRITE SI FOTO V SPODNOM PRÁDLE V NAŠEJ GALÉRII TU a posúďte sami.

Video