×
#Ľudia

Tomáš Tarr zo šou Ruža pre nevestu: VIEME, čím sa naozaj živí!

12.3. 14:09 Keď sa pozeráte na jeho fotografie, len neveriacky krútite hlavou. Ako to, že si taký fešák, a navyše dobre zabezpečený, nedokáže nájsť partnerku? EVA sa na to novej hviezdy šou Ruža pre nevestu rovno opýtala.

Přijmeš moji růži? Vetu, ktorú dodnes nevieme dostať z hlavy, niekto opäť opráši. Po dlhých rokoch sa na obrazovky TV Markíza vracia celosvetovo úspešný formát The Bachelor, v ktorom jeden šťastný muž dostane príležitosť nájsť ženu svojich snov – a možno aj budúcu nevestu. Spomedzi 18 krások si tentoraz svoju vyvolenú vyberá sympatický 29-ročný Tomáš Tarr. Jeho priezvisko síce pôsobí exoticky, no Tomáš je Slovák ako repa. Ako je však možné, že sme o tomto vypracovanom a úspešnom krásavcovi zatiaľ nepočuli? Sexi bradáč pochádza zo Štúrova a v mladosti sa venoval modelingu. Ten jeho kroky zavial do ďalekej Číny, kde sa začalo jeho veľké ázijské dobrodružstvo.

Čaro Thajska
V krajine sa mu veľmi darilo a rýchlo si tu vybudoval meno. Aj to je dôvod, prečo nad návratom do Európy neuvažoval. Jeden z jeho modelingových kontraktov ho zaviedol do Bangkoku a Tomáš si toto rušné mesto rýchlo zamiloval. „Hneď ako som sem prišiel, povedal som si, že tu chcem žiť. Milujem pestrosť a tú rôznorodosť na jednom mieste. Za jediný večer tu dokážete stretnúť kopu inšpiratívnych a vplyvných ľudí. Páči sa mi aj to, že všetci tu sú pozitívne naladení. Moje začiatky v Thajsku však neboli jednoduché. Krátko po príchode som mal nehodu na motocykli. Bol som celý dokaličený, a keďže som nemohol pracovať, veľmi rýchlo mi dochádzali peniaze. Bolo to ťažké obdobie. Aj keď ma rodičia volali späť domov, tvrdohlavo som odmietal a ostal som. Začal som pracovať v jednom z najväčších klubov v Bangkoku ako promotér a manažér. Rýchlo som tak začal spoznávať ľudí a zbierať dôležité kontakty. Dnes podnikám v kreatívnom biznise. Mám kontrakty s veľkými ázijskými značkami. Spravujem online obchody a venujem sa aj koučingu na sociálnych sieťach,“ vysvetľuje svoje podnikanie Tomáš, ktorý má na sieti Tik-Tok viac ako milión fanúšikov. Vďaka svojej práci sa už stretol aj s hviezdami svetového formátu. „Šiel som napríklad vo výťahu s Leonardom DiCapriom, keď prišiel do klubu, v ktorom som pracoval. Zdal sa mi povedomý, ale v baretke som ho hneď nespoznal. Uvedomil som si, kto to je, až keď sme vystupovali a pozdravil ma slovami: Ahoj, ja som Leo. Okrem neho som však spoznal Mika Tysona, speváka Jasona Derula či rapera Wiza Khalifu.“

Tomáš Tarr
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CfgPJaBL2_y/

Milovaný aj nenávidený
Hľadať si partnerku vo vyšších šoubiznisových kruhoch ho však nelákalo. „Hoci som v Bangkoku známy, som normálny chalan a preferujem normálne dievča. Aj preto si hľadám lásku na Slovensku,“ vysvetľuje Tomáš, ktorý si uvedomuje, že šou ho zviditeľní aj u nás. „Som pripravený na všetky reakcie, ktoré prirodzene po vysielaní šou prídu. Viem a uvedomujem si, že budú aj neprajníci. Už krátko po tom, ako vyšla informácia, že budem tvárou šou práve ja, prišli prvé hejty. Som však voči takým veciam obrnený. Beriem to naozaj tak, že ak má niekto čas niekoho hejtovať, musí mať veľmi nudný život. Ja by som na niečo také čas nemal. Čiže beriem to s úsmevom a túto skúsenosť si chcem čo najviac užiť. Natáčanie je síce náročné, ale naozaj je to pre mňa skvelá skúsenosť,“ hovorí podnikateľ.

Exotické zlatokopky
Cudzinky sú síce podľa Tomáša krásne ženy, no na exotické krásky už zanevrel. „Nájsť si partnerku, ktorá je na mentálnej úrovni, ako ste vy, je náročné. Keďže žijem v Bangkoku už dlho, mal som niekoľko neúspešných vzťahov. Ľudia tu inak zmýšľajú a majú inú kultúru. Nie je teda náročné nájsť si tu partnerku, ale je náročné nájsť si plnohodnotnú partnerku,“ vysvetľuje Tomáš, ktorý dopĺňa, že Thajčanky letia na Európanov ako včely na med. „Mal som v Thajsku tri vzťahy. V tejto krajine však nie je tajomstvom, že ich rodičia odmala vychovávajú a tlačia, aby si našli cudzinca, ktorý ich zabezpečí a odídu s ním za lepším životom. Zaujímavé je, že sa tým ani netaja.“ Lásku sa aj preto rozhodol hľadať vo svojej rodnej krajine. Aj tu však počíta s tým, že môže natrafiť na potenciálnu nevestu, ktorá viac ako po jeho srdci bude túžiť po jeho bankovom účte. Veď klofnúť sexi boháča, cestovať po svete a užívať si rozprávkový život je lákadlom pre nejednu vydajachtivú slečnu. Aj na to je však mladý podnikateľ pripravený. „Viem to už dobre odhadnúť a rozpoznať. Od 21 rokov žijem v krajine zlatokopiek a ženy už dokážem rýchlo prečítať. V prvom rade, nikdy nejdem na prvé rande do reštaurácie. Aby žena zaujala, tak sa nahodí čo najlepšie a dokáže sa pretvarovať. Takéto povrchné randenie ma naozaj nenapĺňa a zrejme aj preto som už tri roky single,“ vysvetľuje Tomáš.

Tomáš Tarr
Zdroj: TV Markíza

Návrat do domoviny
Po svojich skúsenostiach už fešák s ružou presne vie, čo sa mu na ženách nepáči. „V rámci výzoru nemám preferencie, ale všímam si pekný úsmev a oči. Z vlastností je pre mňa dôležité, aby mala zmysel pre humor a aby nebola konfliktná. Neznášam hádky. Som veľmi šťastný a vyrovnaný človek, no konflikty ma oberajú o energiu. Moja partnerka musí byť naozaj pozitívne naladená,“ vysvetľuje a dodáva, že problém by mu nerobilo, ani keby jeho budúca nevesta mala deti. Ak by však od neho žiadala, aby sa usadil na Slovensku, asi by to pre neho bola prekážka. „Nemusí sa so mnou vyslovene presťahovať do Ázie, no svoju životnú kapitolu tu ešte nechcem uzavrieť. Ak by sa však inak nedalo, som ochotný cestovať medzi Slovenskom a Thajskom. A možno by mi to dokonca aj vyhovovalo.“ Tomáš v domovine totiž zanechal rodičov, ktorých vždy rád navštívi. „Moja mama je moja najlepšia kamarátka. Hovoríme si všetko a podporuje ma vo všetkých krokoch. Keď sa dozvedela o šou, veľmi mi držala palce a vníma to ako skvelú príležitosť.“ Mamin názor preto bude Tomáš zohľadňovať aj pri výbere nevesty. „Moje predchádzajúce vzťahy mi mama neschvaľovala a naozaj sa skončili nešťastne. Asi by som na jej názor teda mal dať,“ uzatvára s úsmevom nádejný ženích. FOTO TOMÁŠA NÁJDETE TU!

Video