×
#Ľudia

Petrana zo šou Ruža pre nevestu: TAKTO vyzerala pred PLASTIKAMI!

14.3. 7:39 Svetom hýbe relácia The Bachelor a konečne došla aj na Slovensko. Mladé krásky zabojujú o srdce Tomáša, žijúceho v zahraničí.

Petrana darovala Tomášovi osobný darček.
Zdroj: TV Markíza

Samotné natáčanie trvalo 5 týždňov, pričom štyri týždne sa nakrúcalo v Turecku (10 epizód), posledný týždeň na Slovensku (2 epizódy). Celková príprava trvala od augusta 2022, to zahŕňalo kastingy, hľadanie dievčat, nakrúcanie videonahrávok a postprodukciu. Už v prvej časti sa dali emócie doslova krájať, Tomáš padol do oka všetkým osemnástim kráskam a o jeho srdce sa začal drsný boj. Niektoré dievčatá dokonca neváhali a tej druhej prekazili rande. Na konci však museli odísť rovno tri adeptky na lásku, píše Emma.sk.

Niektoré z nich nemali problém priznať plastické vylepšenia, jednou z nich je aj prostoreká Marcela, ktorá má upravené pery aj prsia. Petrana taktiež otvorene hovorí o svojom upravenom nose a taktiež perách. Mladá účastníčka šou je aktívna aj na YouTube, samotnému Tomášovi sa zapáčila na prvý pohľad a diváci si ju zapamätajú aj kvôli jej miešaniu slovenčiny s angličtinou. FOTO PRED ÚPRAVAMI NÁJDETE V GALÉRII, spoznali by ste ju?

Prečítajte si aj:

Video