×
#Krása

4 tipy ako oživiť účes: Tieto štipce, gumičky a sponky dokážu s vlasmi divy!

31.5. 17:15 Aj tá najväčšia vlasová nuda dostane padáka, keď vytiahnete tie správne pomôcky. Nebojte sa vykročiť z komfortnej zóny a vyskúšať doplnky, ktorým ste dosiaľ odolávali. Sezóna im rozhodne praje! Na svoje si prídu minimalistky aj maximalistky.

Spony & sponky
Čím výraznejšie a zaujímavejšie, tým lepšie. Štras, kamienky, logá, to všetko môžete s veľkou pompou nosiť. Pokojne aj viac kusov na jednej polovici cestičkou rozdelených vlasov. Street stylu vedú kovové sponky. Pre sofistikovanejší a formálnejší styling stavte na spony so zamatovou stuhou.
Kto ich nosí: Ashley Graham, Camila Coelho, Leonie Hanne

Leonie Hanne
Zdroj: Profimedia

Štipce
Milujú ich influencerky, hviezdy červených kobercov aj hair stylisti. Nevyhnutný doplnok 90´s aj 00´s zaplavil ulice a okrem toho, že vytvorí elegantný i ležérny vlasový styling, zachráni vás, keď ráno nič kreatívne na svojej hlave nestíhate vytvoriť. Okrem klasických veľkostí ožívajú aj miništipčeky.
Kto ich nosí: Hailey Bieber, Kendall Jenner, Bella Hadid & Kaia Gerber.

Street Style v Paríži
Zdroj: Profimedia

Gumičky
Maxi „scrunchie“ gumičky hlásia návrat, tentoraz však v ešte objemnejšom dizajne a ako statement doplnok vo vašich vlasoch. Dizajnérske, hodvábne, s potlačou alebo v neobvyklých predvedeniach ako čipka, gumičky jednoducho vedú. Nehovoriac o tom, aké sú praktické.
Kto ich nosí: Gigi Hadid, Lizzo, Hailey Biber, Ariana Grande

New York Street Style
Zdroj: Profimedia

Čelenky
Zabudnite na mohutné prešívané verzie a skúste light obmenu, napríklad široké elastické v stále pretrvávajúcej Y2K estetike. Okrem toho, že vyzerajú šik, poradia si aj s nepoddajnými vlasmi. Športové dievčatá zas ocenia elastické tenké čelenky, akými zahviezdila značka Miu Miu v kolekcii jar/leto 2023 alebo cikcakové, verné ére 00´s. Ak vás to predsa len ťahá ku glamour looku, zamatové či hodvábne stále vedú.
Kto ich nosí: Nicola Peltz, švédska IT girl Matilda Djerf.

Avrey Ovard
Zdroj: Profimedia

Viac inšpirácií nájdete v galérii!

Video