×
#Ľudia

3 otázky pre Sašu Holecovú: Na tento trend zatiaľ nemám odvahu!

18.5. 22:20 Sašu poznáme ako skintelektuálku, beauty maniačku a našu najlepšiu kamku a poctivo sledujeme jej recenzie aj tutoriály. Saša, ktorá na sociálnych sieťach vystupuje pod menom operenecholec (ktoré často čítajú chodec a chocholec, tak čítajme s porozumením), nás učí byť krásnymi a aj sa tak cítiť.

Pre mnoho dievčat je "byť influencerka" dream job. Ale zrejme to nie je úplne jednoduché a bez práce. Čo by si poradila dievčatám, ktoré by chceli ísť v tvojich stopách?
Mohla by som hovoriť, že najdôležitejšie je byť sám sebou a podobne, ale ak nechceme spadnúť do klišé fráz, tak človek, ktorý túži postaviť si kariéru na influencingu, musí byť odhodlaný, otrlý, technicky zdatný. Ja napríklad fungujem ako fotografka, produkčná, osvetlovačka, strihačka a kreatívna riaditeľka v jednom (smiech).


Saši, teba tvoje kamky milujú pre veľa vecí, ale aj pre to, že si skinfluencerka a rada sa podelíš o svoje beauty rituály. Tak schválne, najlepšie produkty, bez ktorých nedáš ani ranu, sú...?
Fúha, ťažká otázka, pretože ja mám pocit, že neviem žiť bez celej mojej kozmetickej skrinky a 64-krokovej skincare (smiech). Ale ak mám pár vymenovať, ktoré sa mi osvedčili, tak je to uteráčik Make-up Eraser, čistiaci gél s jemným peelingom Zo Skin Health Exfoliating Cleanser, odličovací olejový balzam Hello Clean od BioBalance, či hydratačné sérum Simpl Therapy. Aktuálne striedam dva tonery – Fenty Skin Fat Water a Paula´s Choice 2% BHA. No a samozrejme, nesmie chýbať krém s ochranným faktorom, napríklad MZ Skin hydrate & nourish. Je toho veľa, a to som fakt zoznam zosekala!


Tvoj top trend a antitrend na leto?
Teraz sa mi páči tenšie obočie, sledujem ho na Instagrame aj na iných babách, ale priznávam sa, že sama som sa na to zatiaľ neodhodlala. A čo sa týka antitrendu - wedge sneakers som nikdy nechápala, bez ohľadu na ročné obdobie.

Sašu sledujte na IG @operenecholec

FOTO V GALÉRII.

Video