Foto: NU SKIN
#Krása

Testovali sme: Ako si poradí inteligentný prístroj s čistením pleti?

4.5. 13:37 Krásnu, bezchybnú pleť chceme všetky. A najlepšie, aby bola taká na počkanie. Takže keď sme dostali príležitosť otestovať systém ageLOC LumiSpa iO od Nu Skin, nemohli sme odolať.

Inteligentná starostlivosť
Systém ageLOC LumiSpa iO od spoločnosti Nu Skin je kombináciou jedinečného inteligentného kozmetického prístroja s patentovanou technológiou a účinných produktov. Vzájomne sa dopĺňajú, aby boli výsledky naozaj dokonalé a vaša pokožka dostala tú správnu starostlivosť. A keďže každá správna skintelektuálka vie, že starostlivosť o pleť začína čistením, na LumiSpa sa môže naozaj spoľahnúť. Prístroj totiž využíva technológiu Two-Sense Motion, ktorá pomáha exfoliovať pleť a odvádzať z nej nečistoty, mastnotu, make-up, znečistenie a toxíny. Špeciálne silikónové hlavice majú šetrný a hygienický povrch, ktorý si poradí s každým typom pleti. Napríklad normálna silikónová hlavica je vhodná pre väčšinu typov pleti, jemná hlavica pre ľudí s citlivou pleťou a pevná silikónová hlavica je ideálna, ak máte mastnejšiu pokožku. Hlavice sa dajú ľahko meniť a po použití LumiSpa ich stačí opláchnuť pod tečúcou vodou a nechať vysušiť, aby boli pripravené na ďalšie použitie. Navyše, LumiSpa prístroj je možné doplniť aj o špeciálny nadstavec učený pre starostlivosť o očné okolie ageLOC LumiSpa IdealEyes, ktorý sa používa s očným rozjasňujúcim krémom Brightening Eye Cream. Ten si zas už za jednu minútu poradí s opuchmi, vačkami pod očami, opuchnutými viečkami a drobnými vráskami.

Špeciálne silikónové hlavice majú šetrný a hygienický povrch, ktorý si poradí s každým typom pleti. LumiSpa prístroj je možné doplniť aj o špeciálny nadstavec učený pre starostlivosť o očné okolie.
Zdroj: NU SKIN

Produkty na mieru
Je jasné, že kto má citlivú pleť, potrebuje celkom inú starostlivosť ako človek s problematickou, aknóznou pokožkou. Spoločnosť Nu Skin preto k LumiSpa odporúča špeciálnu kozmetickú starostlivosť na mieru. Čistiace prípravky ageLOC LumiSpa Activating Face Cleanser sa postarajú o všetky typy pokožky, či už máte suchú, mastnú, zmiešanú, citlivú alebo problematickú pleť. Stačí naniesť prípravok na navlhčenú tvár (prípadne aj krk a dekolt), navlhčiť hlavicu a zapnúť prístroj. Smart technológia sa postará o všetko sama. Prístrojom postupne a bez tlačenia prechádzate po častiach tváre a indikátor vám jemným zavibrovaním dá vedieť, kedy je čas posunúť sa k ďalšej oblasti.
Celé čistenie pleti trvá dve minúty, a ten pocit, ktorý budete mať, stojí vážne za to! Už po niekoľkých dňoch používania LumiSpa sa nedalo pochybovať o tom, že pozitívne recenzie z diskusných beauty fór nie sú prehnané. Všimli sme si, že pokožka je po použití viditeľne čistejšia. Hlavica si poradila s exfoláciou a nielenže dôkladne zbavila pleť make-upu, ale skvele zvládla aj čistenie pórov. Po pár dňoch sa začala odkrývať úplne iná pokožka. Jasnejšia a hebkejšia.

Aplikácia NU SKIN Vera funguje ako akýsi osobný expert na krásu. Tento revolučný smart nástroj dokáže na základe dotazníka rozpoznať, aký typ pleti máte a ktorá starostlivosť bude pre vás najvhodnejšia.
Zdroj: NU SKIN

Appka, ktorú si zamilujete
Tá najväčšia zábava ale prichádza s použitím aplikácie Nu Skin Vera, ktorá funguje ako akýsi osobný expert na krásu. Tento revolučný smart nástroj dokáže na základe dotazníka rozpoznať, aký typ pleti máte a ktorá starostlivosť bude pre vás najvhodnejšia. A funguje! Aplikácia vám skvele poradí aj v prípade, že bojujete s niekoľkými pleťovými problémami naraz, napríklad ak je vaša pokožka podráždená, zároveň však máte mastnú T-zónu a suché líca. Vera rýchlo zanalyzuje vašu pleť a odporučí správny kozmetický rad.

Čistiace prípravky ageLOC LumiSpa Activating Face Cleanser sa postarajú o všetky typy pokožky, či už máte suchú, mastnú, zmiešanú, citlivú alebo problematickú pleť.
Zdroj: NU SKIN

To však nie je všetko. Keďže aplikácia je naozaj inteligentná, zosynchronizuje pomocou bluetooth váš ageLOC LumiSpa prístroj, takže môžete sledovať celý proces obnovy vašej pleti. A to doslova, pretože aplikácia Vera vám umožňuje pridávať priamo do nej svoje selfies, aby sa vytvorila časová os a vy ste sa na vlastné oči presvedčili, že LumiSpa je pre vašu pleť ideálna. V redakcii milujeme inovatívne beauty riešenia, ktoré šetria čas a vďaka appke sa s prístrojom LumiSpa zoznámite naozaj dokonale. Pozor však, z času na čas sa presvedčte, či netreba váš LumiSpa iO prístroj aktualizovať – aplikácia vám aj v tomto prípade dá o update vedieť.
Vďaka inteligentnému prístupu si dokonca môžete nastaviť aj samotné čistenie pokožky, a tak bude vaša LumiSpa pracovať takmer sama. Vy si len užijete dokonalý pocit zamatovej pokožky.

Video