×
#Ľudia

MÓDNA POLÍCIA z filmového festivalu v Cannes: Johnny Depp s novou PRIATEĽKOU?

20.5. 9:52 Kto by nepoznal slávny filmový festival v Cannes.

Prvý deň filmového festivalu máme za sebou a s ním prichádzajú aj neopísateľné róby, ktoré celebrity zvolili na červený koberec. Niektoré sa doslova zladili do červenej, iné ostali verné klasickej čiernej či béžovej. No našli sa aj skvosty, ktoré prilákali nejedno oko kamery. Pierka, volány, rozparky či šialené účesy. Aj to je súčasťou filmového festivalu vo francúzskom Cannes.

EBE 37 Cannes - Na snímke waleská herečka Catherine Zeta-Jonesová pózuje fotografom počas príchodu na premiéru filmu Jeanne du Barry - Kráľova milenka, ktorý otvára 76. ročník medzinárodného filmového festivalu vo francúzskom letovisku v Cannes v utorok 16. mája 2023. FOTO TASR/AP
Zdroj: Joel C Ryan

Hneď v prvý deň sa premietal film, v ktorom si hlavnú úlohu zahral Johnny Depp spolu s režisérkou filmu a hlavnou herečkou Maiwenn. Za snímku Jeanne du Barry si vyslúžil 7-minútové standing ovation, no nás zaujal najmä jeho príchod na červený koberec. Všimnite si ako ruka v ruke kráčajú pomedzi paparazzov. FOTO JOHNNYHO DEPPA S MAIWENN A ĎALŠIE ÚŽASNÉ RÓBY NÁJDETE TU!

Video