×
#Ľudia

Nedočká sa?! Mokráňová túži po zásnubách, TOTO si vypočula od otca svojej dcérky

21.5. 7:31 Nejedna žena pozná ten pocit, keď čaká na zásnubný prsteň, no jej partner sa nemá k činu. Influencerka a fitneska Lucia Mokráňová to zažíva už v druhom vážnom vzťahu.

V roku 2016 sa dala dokopy s potetovaným fitness trénerom Petrom Pätoprstým. O dva roky neskôr vyrazili na niekoľkotýždňovú dovolenku do Ameriky, práve tam Lucia očakávala veľký krok. Že Peter pokľakne, si vtedy mysleli aj ich spoloční kamaráti. "Všetci to čakali. Keď sme niekam išli, na nejakú romantiku, tak som si hovorila, že si musím dať nejaké dobré šaty, že už ma asi požiada. Ale nestalo sa to, asi si to rozmyslel,“ povedala po návrate Mokráňová pre Nový Čas. To ešte netušila, že namiesto zásnub príde začiatkom roka 2019 bolestivý rozchod.

Dnes bývalá účastníčka Farmy opäť žiari šťastím. Takmer štyri roky tvorí pár s podnikateľom Martinom, žijú spolu v jeho rodnej Žiline a radosť im robí už čoskoro trojročná dcéra Talinka. Vyzerá to však, že história sa opakuje, a Lucia na prsteň opäť len márne čaká. "Povedal mi, že si ma zoberie a požiada ma o ruku, keď budeme mať druhé dieťa. Ale zatiaľ to tak nevidím, ani necítim,“ odhalila v septembri pre spomínaný denník s dovetkom, že v budúcnosti chce určite Tali dopriať súrodenca.

Pre Luciu je dcérka celý svet.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CeHJjPHjPs0/

"Čakala som to (zásnuby, pozn. red.), lebo mala som tridsiatku, boli sme na dovolenke, boli Vianoce, sviatky, narodeniny…“ dodala, no Martinova podmienka k žiadosti o ruku je druhé dieťa. Že sa situácia so zásnubami nezmenila, teraz Lucia potvrdila v rozhovore pre markizácke Teleráno. "Stále na to čakám,“ povedala. "Myslím si, že keď už je tam to dieťa, keď je rodina, oslovenie priateľ-priateľka, sa mi už zdá zvláštne. Som za to, aby rodina bola stále spolu a aby sme mali rovnaké meno,“ dodala s tým, že práve nedávno musela Talinke vysvetľovať, prečo nemajú rovnaké priezvisko. Lucia by bola prekrásna nevesta, POZRITE SI V GALÉRII, AKO JEJ TO S MARTINOM PRISTANE!