×
#Ľudia

Ajaj, DUSNO medzi známymi kráskami? Hanychová štipľavo okomentovala Krainovej OUTFIT z Miss

21.5. 10:36 Uplynulý víkend žil český šoubiznis udeľovaním koruniek krásy v rámci súťaže Miss Czech Republic.

Jej veľkolepé finále si nenechalo ujsť množstvo známych tvárí. Bola medzi nimi aj čerstvá trojnásobná mama Agáta Hanychová, ktorá prišla bok po boku s partnerom Jaromírom Soukupom. Mesiac po pôrode predviedla perfektnú figúru v modrých šatách, ktoré doplnila diamantovými šperkami. Ich cena musela byť mastná! "Áno, je to darček k narodeninám od Jaromíra. Toto by mi mama nekúpila, tá by na to nemala,“ povedala brunetka v rozhovore pre Super.cz. Suverénne najväčšiu pozornosť však na seba v ten večer strhla Simona Krainová.

Finále Miss Czech Republic: Hlavnú cenu si odniesla Justýna Zedníková (druhá zľava).
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CsOZ3MMsroV/

Čerstvá päťdesiatnička je známa tým, že svoje zvodné krivky ukazuje pri každej možnej príležitosti, snímky na jej Instagrame neraz hraničia s erotikou. Na finálový večer Miss prišla v extravagantnom zamatovom overale, ktorý jej ledva zakrýval prsia. Nemohol ujsť ani pozornosti Agáty, ktorá je zase známa podrezaným jazykom a nezahryzla si doň ani tentokrát. Ako si všimol portál extra.cz, v živom vysielaní na Instagrame vychválila atmosféru Miss, niektoré outfity dám sa však podľa nej na tento slávnostný večer nehodili.

"Ja si myslím, že niektoré ženy dlho nikde neboli, a tak sa prišli ukázať. A keď im to robí dobre, tak proti tomu nič nemám. Ale myslím si, že Miss má byť o oslavách krásy tých súťažiacich. Nie tam predvádzať svoje telo. A malo by sa to rešpektovať a svoje úchylky dať trošku do úzadia. To je ako keď sa idete pozrieť na futbalový zápas, tak tiež im tam neleziete na ihrisko. Ale ja nechcem nikoho haniť, ja na to nemám náladu,“ znelo Hanychovej vyjadrenie ku Krainovej outfitu. Kým influencerka nad ním ohŕňala nosom, modelka hrdo zdieľala všetky články o svojom odvážnom oblečení. V ČOM PRIŠLA NA MISS AGÁTA A V ČOM NA SEBA STRHLA VŠETKU POZORNOSŤ SIMONA? POZRITE SA V GALÉRII.