×
#Ľudia

Český spevák šokoval vzťahom s 15-ročnou: Dnes sú manželia a TAKTO neskutočne sa zmenila!

22.5. 13:13 Písal sa rok 2019, keď susedné Česko zaskočila správa o novej láske muzikálového herca a speváka Bohuša Matuša. Vtedy 45-ročný umelec sa dal totiž dokopy so školáčkou.

Lucinka, ako ju nežne oslovoval, mala len 15 rokov. "My sme sa s Luckou naozaj len kamarátili, potom sme sa zblížili a teraz sme spolu. Istý čas som síce hovoril, že už spolu nechodíme, ale to bolo len preto, že sa jej vysmievali deti v škole a ja som nechcel, aby jej niekto ubližoval,“ prezradil v tom čase Matuš pre Extra.cz. Vysvetlil, že mama aj otec tínedžerky ich vzťah požehnali. "Rodičia nám v ničom nebránili. Sú veľmi skvelí a majú ma radi. Maminka ma dokonca obdivuje ako speváka. Obaja navyše vedia, ako to v skutočnosti medzi nami je. Nie som typ, že by som im hneď prznil dcéru,“ dušovala sa muzikálová hviezda. Hoci mnohí pochybovali, že vekovo nevyrovnanému páru vzťah vydrží, Bohuš a jeho mladučká priateľka dokázali opak.

Ba čo viac, od decembra 2020 je z nich rodina. Lucie ešte ako 17-ročná, teda stále neplnoletá, porodila spevákovi dcéru Natálku. V tom čase boli zasnúbení, svoj vzťah spečatili o pol roka neskôr, presne v deň Luciiných 18. narodenín. Zaľúbenci, ktorých delí 30-ročný vekový rozdiel, sú stále spolu a šťastní. Problémom pre nich bolo len bývanie v prenájme, keďže za dva roky sa sťahovali až trikrát. Nedávno prebehlo už štvrté sťahovanie, tentokrát zamierili do domu za Prahou. "Dom je naozaj veľký, má sto metrov a je k nemu tiež veľká záhrada. Ponúkol mi ho jeden môj fanúšik, ktorý mi napísal,“ porozprával spokojný Bohuš pre portál Život v Česku s tým, že nové bývanie dostali "za bagateľ".

Bohuš s milovanou dcérou Natálkou.
Zdroj: Facebook/Bohuš Matuš

Lucie medzičasom dospela zo školáčky v mladú krásnu ženu a len pred pár dňami oslávila 20. narodeniny. "Dnes slávi 20 moja láska,“ napísal Bohuš Matuš k fotke svojej manželky. Vďaka tej vidieť, ako veľmi sa Lucie zmenila. Dnes je blondína, oproti prirodzeným hnedým vlasom, ktoré mala v čase, keď sa dali dokopy. Podstúpila tiež estetickú úpravu nosa, aby odstránila nedokonalosť, ktorá vznikla, keď si ho pred rokmi počas cvičenia zlomila. "Spravil sa mi na ňom hrbolček, kvôli ktorému som mala strach z fotenia. Snažila som sa to stále zakrývať, bola som nervózna, keď na mňa niekto pozeral z profilu, bolelo to,“ vysvetlila Lucie pre Extra.cz, prečo šla na zákrok. AKO SA ZMENILA, ODKEDY JE S BOHUŠOM, SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII!