×
Foto: TV MARKIZA
#Ľudia

Virgínia o zákulisí Ruže pre nevestu: NELICHOTIVÉ slová o Petrane! Fú, to o nej fakt povedala?!

17.5. 7:45 Krásna Viktória Buberníková opustila tureckú vilu a tým aj celú šou Ruža pre nevestu za poriadne dramatických okolností.

Ostatné dievčatá ženíchovi Tomášovi Tarrovi povedali, že kráska známa aj zo SuperStar či Miss Universe vonku niekoho má. Robila si dokonca tehotenský test! Ako sme už na webe EVY písali, Virgínia sa vyjadrila, že zo strany súperiek išlo o podpásovky. "Tam sme mali úplne inú stravu, veľakrát som jedlo vynechávala. Taktiež nepravidelný spánok a moja perióda sa omeškala," povedala v rozhovore pre Markízu s tým, že k tehotenskému testu ju dotlačili dievčatá. Odvysielaný bol aj jej telefonát, v ktorom padli slová "Ľúbim ťa“, tie podľa vlastných slov adresovala svojej mame. Virgínia však o zákulisí romantickej šou porozprávala oveľa viac!

Epizóda, v ktorej musela Virgínia opustiť šou, bola plná intríg a hádok.
Zdroj: TV Markíza

Odhalila, ako sa správala Tomášova favoritka Petrana, keď sa vypli kamery. "Petrana bola taká, že ona sa zavrela do izby, nebola s nami, išla si svoje. A potom raz za čas, tak vyrývala alebo rozprávala veci, ktoré neboli príjemné. Ale tým, že som od nej o dosť staršia, ja mám 28 rokov, ona mala nejakých 20, tak ja som ju brala ako také dieťa, ktoré sa nevie ešte správať,“ povedala otvorene. Snažila sa Petrane dokonca dohovoriť, nech si premyslí, kým niečo povie. "Šla som na ňu ako taká mama,“ skonštatovala s odstupom času Virgínia. Práve s modrookou Petranou trávil podľa nej Tomáš najviac času. "Ona na začiatku, keď došla do šou, hovorila "Ja to vyhrám." Bola o tom presvedčená a vnútorne tak nastavená," spomína Virgínia. "Tomáša si najviac brala a babám to vadilo," dodala. NAJNOVŠIE FOTKY ZO ŽIVOTA PETRANY A VIRGI NÁJDETE V GALÉRII.