×
#Ľudia

Didi Hágerová po ďalšej radikálnej zmene IMIDŽU: Čo je pre ňu symbol ženskosti?

21.5. 7:50 Moderátorka Didi Hágerová najprv šokovala novým krátkym zostrihom, no pri tejto zmene neostala.

Diana krátkym účesom prvýkrát šokovala pred troma rokmi. K nápadu darovania vlasov, ktoré sa následne použijú na výrobu parochne pre onkologických pacientov, ju nikto neinšpiroval a rozhodla sa sama. Keď svojmu okoliu oznámila, že „ide na krátko“, všetci ostali zaskočení, no keď im vysvetlila celú myšlienku darovania, našla u nich podporu. „Pomáhať finančne je pekné, no ten pocit, že pomôžem kúskom zo seba, má pre mňa oveľa väčšiu silu. Po tom, ako som svoju fotografiu s novým zostrihom dala na sociálne siete, stretla som sa s množstvom reakcií od ľudí, ktorých to inšpirovalo alebo ktorí tiež vlasy darovali. Bolo to veľmi pozitívne. Aj preto som sa rozhodla, že do toho idem ešte raz.“

Moderátorka a snúbenica Romana Juraška Diana Hágerová.
Zdroj: Instagram/dihager

Didi si preto nedávno opäť sadla do kaderníckeho kresla a svoj nový imidž si nevie vynachváliť. „Pre väčšinu ľudí sú dlhé vlasy symbolom ženskosti, no pre mňa to je presne naopak. Cítim sa sviežo, a keď sa pozriem do zrkadla, usmievam sa. Vlasy mi konečne nezavadzajú a musím sa priznať, že som bola v ich úprave aj tak dosť nešikovná. Tento účes si len párkrát prehrabnem prstami a úplne vo mne evokuje, že ide krásne letné obdobie,“ vysvetľuje dvojnásobná mamička, ktorá by si skúsenosť pokojne zopakovala aj do tretice.

„Ak mi vlasy budú rásť, určite do toho pôjdem zas a veľmi rada budem tomuto projektu robiť aj naďalej osvetu. Myslím, že každý z nás má vo svojom okolí niekoho, kto trpel alebo trpí rakovinou a viem sa vžiť do toho, aké je nesmierne náročne prísť o vlasy. Je to veľká zmena a so sebavedomím to vie narobiť poriadnu šarapatu. Ak ho niekomu viem prinavrátiť tým, že mu darujem kúsok zo mňa, je to ten najkrajší pocit.“ Najnovšie Diana priznala, že si dala upraviť pery. „Takmer nikto z vás nezaregistroval mikrozmenu na mojej tvári. Dala som si upraviť pery! Presne takto sa mi páčia, keď neprebijú prirodzenosť,“ zverila sa Hágerová na Instagrame. Dúfajme však, že Didi nepodľahne trendu umelých krások, pretože my ju najviac milujeme takú aká je- usmievavá a prirodzená. FOTO DIDI PRED A PO ZMENE NÁJDETE TU!

Video