×
Foto: TV Markíza
#Ľudia

Ruža pre nevestu beží aj v Nemecku: Aha na fešného ženícha, je úplne INÝ ako Tomáš!

17.5. 17:33 Slovenská verzia šou Bachelor speje do finále, pred Tomášom Tarrom stáli ku koncu 9. epizódy už len štyri posledné dievčatá.

Možno neviete, ale rovnako ako u nás, aj v Nemecku je aktuálne na pretrase obľúbená romantická šou. Vysiela ju RTL pod názvom Der Bachelor, na začiatku sa o srdce televízneho ženícha Davida Jacksona uchádzalo až 23 žien. Šou sa nakrúcala v Mexiku a aktuálne je už len krôčik od finále! Práve 10. mája RTL odvysiela diel, v ktorom si David vyberie z dvoch posledných žien tú svoju vyvolenú. Ako píše portál televízie, jeho srdce je rozpoltené. "Mám pred sebou dve ženy, ku ktorým sa vo mne vyvinuli skutočné a intenzívne pocity,“ povie David nádejným nevestám Lise a Angeline. RTL pripomína, že obe ženy sa doňho zamilovali. Ako však už diváci prémiovej platformy RTL+ vedia, tou, ktorá od neho v slzách šťastia napokon prijme poslednú ružu, bude obchodná manažérka Angelina.

Aj v šou Der Bachelor boli diváci svedkami rande na úžasných miestach.
Zdroj: Instagram/dee_jaxon

Nuž a kto je teda muž, ktorý si pred kamerami vyberal nevestu rovnako, ako u nás Tomáš Tarr? Exotický fešák David je úplne iný, zaujme zapletenými vlasmi vo vrkočoch či náušnicami v ušiach. Má 32 rokov, 186 centimetrov a živí sa ako model a influencer. Hoci je polovičný Američan, striedavo žije v rodnom Štuttgarte a Dubaji. Vyrastal s troma ženami - svojou dvojičkou, sestrou a mamou. Práve preto si myslí, že je viac empatický ako iní muži. "Podľa mňa nie je nič mužnejšie, ako si stáť za svojimi pocitmi a hovoriť o tom, ako sa cítiš,“ vyjadril sa. David tiež na seba bonzol, že je závislák – na balzame na pery! "Som posadnutý, čo sa týka starostlivosti o pery,“ smeje sa s dodatkom, že je vždy nervózny ak nemá pri sebe balzam. FOTO DAVIDA AJ ZÁBERY Z NEMECKEJ VERZIE ŠOU V GALÉRII!