×
Foto: IG @robbiemdaily
#Ľudia

Je dokonalý ako KEN? Tento MUŽ si získal srdce filmovej BARBIE Margot Robbie

17.9. 22:10 Zaslúženú dovolenku po mega úspechu filmu Barbie, ktorý propagovala takmer po celom svete, si herečka Margot Robbie (33) dopriala v Grécku.

Ako neušlo denníku Plus JEDEN DEŇ, herečka má na ostrove Sifnos, kde relaxuje, po boku svojho skutočného Kena – manžela Toma Ackerleyho (33). Blondínka Margot Robbie je vďaka svojim sexi rolám z ostatného obdobia idolom mužov po celom svete, ale možno nie každý vie, že je už 10 rokov verná len jednému. S britským producentom sa zoznámili v roku 2013 pri natáčaní drámy z 2. svetovej vojny Suite Française. Ackerley spolupracoval na spomínanom filme ako asistent réžie a ona v ňom hrala. O rok neskôr spolu začali chodiť a v roku 2016 sa zobrali.

Filmová Barbie - Margot Robbie.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CqtLCtpuM13/

Tom však nie je príliš známy a Margot sa ním ukazuje na verejnosti len zriedka. Ešte ako malý chlapec sa mihol vo filme o Harrym Potterovi. V roku 2014 spolu založili produkčnú spoločnosť, ktorá produkovala aj nedávny film Barbie. Dvojica si najnovšie dopriala spoločný relax v slnečnom Grécku – na ostrove Sifnos, kde neunikli pohotovým paparazzi fotografom. Margot predviedla sexi krivky v celých plavkách a dvojica si vymieňala nežnôstky aj bozky. MARGOT S MANŽELOM V GRÉCKU SI POZRITE V GALÉRII!