×
#Ľudia

Spoznali by ste ich? Členovia super známeho boybandu sa poriadne zmenili!

28.5. 20:42 Kedysi sme ich plagáty lepili na steny detskej izby a plietli si náramky s ich menami. Tínedžerské roky však máme za sebou nielen my, ale aj naše niekdajšie idoly. Pozrite sa, ako dnes vyzerajú Mark Owen, Gary Barlow a Howard Donald.

Keď sa nedávno objavili na koncerte pri príležitosti korunovácie kráľa Karola III., fanúšikovia len zalapali po dychu a ako mnohí písali v komentároch, bývalé hviezdy chlapčenskej skupiny Take That na pódiu sotva spoznali. Nečudo, veď z chalanov vyrástli muži a dnes majú všetci traja aktuálni členovia po päťdesiatke.

Miláčik dievčenského publika 90.tych rokov Mark Owen šokoval dlhými vlasmi, päťdesiatpäťročný Howard Donald zas poriadne hustou bradou a Gary Barlow plnšou postavou. Speváci však ukázali, že vôbec nie sú za zenitom a ich vystúpenie dostalo dav do poriadneho varu, dokonca po šou s hitmi ako Greatest Day, Shine a Never Forget si od 20-tisícového publika vyslúžili standing ovations.

Z Take That musel Robbie odísť v čase jej najväčšej slávy. Na snímke, hore zľava, Howard Donald, Jason Orange, Gary Barlow, dolu zľava, Mark Owen a Robbie Williams.
Zdroj: Profimedia

Skupina Take That vznikla v roku 1990 a okrem Marka Owen, Garyho Barlowa a Howarda Donalda k nej patrili aj Jason Orange a Robbie Williams, ktorý však v roku 1995 odštartoval sólo kariéru. Jason Orange odišiel z formácie pred deviatimi rokmi. Piesne kapely útočili na vrcholy hitparád a dodnes sú symbolom britskej popovej scény 90-tych rokov. Nedávno sa objavili informácie, že by sa pôvodné zoskupenie mohlo znova obnoviť a že Take That chystajú reunion koncert, zatiaľ však ide o nepotvrdené informácie, a tak nám zostáva len čakať, či sa všetci členovia kapely skutočne objavia na pódiu.

Aktuálne fotky Take That nájdete v galérii.