Foto: Profimedia
#Ľudia

Zverejnili pracovný program Lady Diany: Takto vyzerá PEKLO!

30.5. 2021 21:42 "Predstavte si, že by ste mali ísť každý deň na svadbu. Nie však ako hosť, ale ako nevesta." Týmito slovami svojho času opísala svoj život princezná Diana. 

Život je práca. A prácou kráľovskej rodiny je život. Módny umelec John Merton si na časy strávené s Dianou spomína takto: "Videl som je diár, bola to hrôzostrašná vec. Každá jedna hodina každého jedného dňa bola rezervovaná deväť mesiacov vopred!" 

Rozprávka? 
Pracovný deň princeznej začínal ranným budíčkom najneskôr o pol ôsmej. Zhon nastal vo chvíli, kedy na dvere jej spálne zaklopal komorník nesúc podnos s kávou.

Ak jej to pracovný program dovolil, Diana si namiesto elegantných šiat obliekla tepláky a šla si zaplávať. Následne si sadla k skromným raňajkám, ktoré neobsahovali viac ako jeden grap, vločky a jednu hrianku. Nechýbali noviny, aby zistila, ako sa vodí jej priateľom. Články o sebe ignorovala.

S kaderníkom Richardom Daltonom sa Diana vídala každý deň. Obvykle prichádzal za princeznou bezprostredne po prebudení aby jej upravil vlasy. /pokračovanie na ďalšej strane

Video