Foto: Pixabay
#Zakázané strany

Pikantné TAJOMSTVÁ odhalené! Toto je PRAVDA o slávnych penisoch: Koho sú tie 3 cm?!

Foto: Pixabay
#Zakázané strany

Pikantné TAJOMSTVÁ odhalené! Toto je PRAVDA o slávnych penisoch: Koho sú tie 3 cm?!

18.4. 2020 21:12 Históriu píšu nepochybne predovšetkým hriešne krásne ženské telá, ale mužskosť v nej zohráva takisto podstatnú úlohu. Aj keď sa o tom nehovorí, ešte to neznamená, že EVA o tom nenapíše.

Zdroj: Emporio Armani.

David Beckham
Všetko sa to začalo, keď David nafotil reklamnú kampaň na spodnú bielizeň Emporio Armani. Nežné pohlavie na planéte Zem na chvíľočku zadržalo dych a vzápätí závistlivo vydýchlo. No a potom sa začali šíriť špekulácie, či je všetko vo vypasovaných Davidových slipoch s kostolným poriadkom. Beckhamov penis bol v istej chvíli celonárodným problémom, ktorému sa venovalo nepomerne viac pozornosti ako jeho športovým úspechom. Kým jedna časť, drvivá väčšina, zúrivo tvrdila: VYPCHATÝ!!!, ďalší opatrne namietali: ALE KDEŽE!!!

Ako prvá sa poponáhľala Davida brániť oddaná manželka Victoria: „Jasné, že to nemá vypchaté. Všetko, čo tam má, je jeho. Som pyšná na to, že máme kvalitný sex aj po toľkých rokoch. David ho má veľký. Naozaj. Je ako výfuk traktora.“ Síce je nepochopiteľné, kde mohla žena, ktorá nejedáva, cvičí, prípadne nakupuje u Gucciho, stretnúť skutočný traktor, ale nech.

Impérium Beckhamovcov nepochybne stojí na pevných základoch aj vďaka jej vlastnosti podržať manžela a pomastiť mu ego v správnom čase na správnom mieste. Samotný David špekulácie, pochopiteľne, nekomentoval, akurát pripustil, že sa pri fotení sakramentsky hanbil. Len pre zaujímavosť. Predaj spodnej bielizne spomínanej značky sa zvýšil hneď v prvom týždni po uvedení kampane o 150 %. Väčšinu zákazníkov tvoria gayovia.

autor:  Sylvia Kerepecká