Foto: instagram / @thereallukeevans
#Ľudia

Fanúšikovia nemôžu uveriť, že je gay: Stelesnenie sily a sexepílu je na CHLAPOV!

27.5. 2021 9:07 42-ročný herec potvrdil svoj vzťah s chlapom!

O súkromnom živote Lukea Evensa sa hovorí len málo, herec úmyselne chráni svoju rodinu pred tlačou. Pobláznený láskou však urobil výnimku a na Instagrame zverejnil odvážne fotky so svojím milencom, šikovným art directorom s ohromným telom Rafom Olarrom. 

Dvojica strávila karanténu počas koronakrízy v americkom Miami, kde ich vzťah prešiel skúškou. V momente, keď fanúšikom odkázali „Držte človeka, ktorého milujete, pevne. Usmievajte sa, dýchajte zhlboka, buďte nezlomní a hrdí,“ zdalo sa, že obstáli, no opak je pravdou. Luke pred pár týždňami potvrdil rozchod!

Jeden z najsexi hercov súčasnosti, Luke Evans, je na mužov.
Zdroj: instagram / @thereallukeevans

Britský herec, ktorého si diváci môžu pamätať z filmov Dievča vo vlaku, Vojna bohov či série Rýchlo a zbesilo, predtým údajne poslal k vode aj španielskeho modela Jona Kortajarena, túto romancu však napriek mnohým dôkazom nikdy nepotvrdil.

Jon Kortajarena je jeden z najúspešnejších modelov sveta.
Zdroj: Instagram / @kortajarenajon

Pravda o Evansovej orientácii sklamala mnohé fanúšičky, pre ktoré stelesňoval hotovú horu testosterónu. V článku pre Gay Times na margo svojej orientácie prazradil, že ľudia ho zastavujú, aby mu povedali, že nemôžu uveriť, že je gay! Pozrite si GALÉRIU. 

Video