Foto: Shutterstock
#Vzťahy a sex

HOROSKOP plný zvrhlostí: Adrenalínová spúšť, sex vo výťahu, orgie na schodisku... Slabý odvar!

Foto: Shutterstock
#Vzťahy a sex

HOROSKOP plný zvrhlostí: Adrenalínová spúšť, sex vo výťahu, orgie na schodisku... Slabý odvar!

19.4. 2020 9:10 Snaživé dievčatá, šikovné milenky, oddané partnerky, pozor! TERAZ si ho môžete definitívne podmaniť a použiť vzrušujúce zbrane medzi nebom a zemou.

Kozorožec
Zdroj: Shutterstock

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.
Ona: Ešteže máte fantáziu, tá vám pomáha dokonale sa odviazať. Milujete sa s dvoma mužmi naraz – jeden je zarazený hlboko vo vašom tele, jeho milostné pohyby sú pokojné a druhého máte v hlave, v predstavách! Vzbĺknete po jedinom správnom dotyku a potom už iniciatívu beriete do vlastnej réžie. Milovanie s vami je taký drobný súboj, bojiskom je posteľ a po vašom kriku, škrabaní a spol. partner dostáva zaslúženú odmenu!

On: Pôsobíte takmer chladne, no je to preto, že sa vždy bez výnimky snažíte mať veci, čiže aj svoju milenku pod kontrolou! Vy ste ten, kto udáva tempo, vy riadite malý súkromný orchester dvoch tiel, vy rozhodnete, kedy má prísť orgazmus. Dávate prednosť polohám, keď vidíte partnerkinu tvár, vtedy viete zistiť, či sa jej vyvrcholenie blíži, a prestanete sa hýbať, čím ju privádzate do zúfalstva a seba potvrdzujete v pozícii toho, kto to všetko diriguje!

 Máte Kozorožca v posteli?
Ak sa vám podarí získať si ich dôveru, neodmietnu nič. Pokojne navrhnite trošičku sadizmu, skúšajte netradičné, v podstate všetko nenormálne ich láka! Sú vynaliezaví a veľmi schopní milenci, partnerovi poskytujú takú rozkoš, že ten, koho raz potešia, väčšinou už nechce nič iné. Najviac ich vzrušuje čerstvo vykúpané, voňavé telo, na ktorom sa ligocú kvapôčky vody, ktoré s radosťou pooblizujú aj z tých najnemožnejších miest. Výborne vedia ovládať svoj orgazmus, dalo by sa povedať, že rozhodujú nielen o tom kedy, ale aj či bude len jeden mohutný, alebo niekoľko drobných vĺn rozkoše za sebou! Neprekáža im ani masturbovanie, no musí to byť tak, aby partner všetko videl a dobre si to prezrel!

autor:  Sylvia Kerepecká