×
#Ľudia

Zuzana Čimová ukázala POSTAVU v plavkách: Si NAJKRAJŠIA moderátorka, odkazujú FANÚŠIKOVIA!

24.9. 22:02 Súhlasíte?

Málokto zaznamenal v Markíze taký raketový postup ako Zuzka Čimová, ktorá minulý rok začínala v Teleráne a aktuálne už moderuje Televízne noviny o siedmej večer. Krásna hnedovláska to jednoducho pred kamerou vie a jej prirodzené vystupovanie si získalo tisícky divákov po celom Slovensku. Nenájde snáď nikto, kto by si myslel, že si toto pracovné miesto nezaslúži a že nie je perfektnou moderátorkou spravodajstva.

Aj keď, ako sama priznáva, určité obavy pred nástupom do novej práce mala. „Z novej pracovnej príležitosti, ktorá sa mi naskytla, mám, samozrejme, veľkú radosť. Musím povedať, že idem do toho aj s obrovským rešpektom, takáto šanca totiž neprichádza často. O to viac si ju vážim a o to viac mi záleží na tom, ako svoju prácu odvediem a aký bude celý výsledok. Radosť a rešpekt, to sú asi moje pocity,” prezradila pre Plusku.

Zuzana Čimová.
Zdroj: TV MARKÍZA

Zuzane to však ide výborne a aktuálne si už užíva zaslúženú dovolenku, ktorú po hektickom životnom období potrebovala ako soľ. Zavítala do Grécka, kde je ešte stále krásne a teplé počasie, na rozdiel od Slovenska. Zverejnila aj raritnú fotku v plavkách a zrejme ani netušila, akú lavínu komentárov vyvolá. "Najkrajšia moderátorka spravodajstva zo všetkých a vždy pozitívne naladená, radosť pozerať správy," napísala jej jedna z fanúšičiek. "Videl som už hocičo, ale takú peknú a príjemnú babu nikdy nikde," napísal zas istý Martin. Samozrejme, toto je len zopár z desiatok komentárov, ktoré si vyslúžila Zuzkina dovolenková FOTO, ktorú nájdete tu. Nie je žiadnym tajomstvom, že moderátorka vo voľnom čase veľa cvičí, čo na jej postave vidieť! Vyzerá fakt výborne.

FOTO V PLAVKÁCH NÁJDETE TU

Video