×
#Ľudia

Dominika Cibulková opäť v milovanom Paríži: Hotel za 7 000€ vyzerá ako z rozprávky!

25.9. 2022 10:13 Dominika sa znovu vybrala do mesta lásky.

Dobre vieme, že Dominika je úžasná tenistka, výborná mama a tajná shopaholička, ktorá miluje módu. Je to vidieť aj na neprehliadnuteľných outfitoch, ktoré sú inšpiráciou pre mladé ženy, ale aj dámy. Dominika to jednoducho vie a nebojí sa to ukázať!

Dnes sa vybrala do metropoly módy spolu so svojím stylistom Andrejom Kusalíkom.Nákupy v luxusných butikoch Chanel, Hermès či Loewe nie sú jediné, ktoré stáli nemalé peniaze. Učaroval im aj hotel v srdci Paríža. La Réserve Paris Hotel & Spa ponúka luxus a hýčkanie, po akom túži nejedna z nás.

Dominika miluje Paríž
Zdroj: Instagram - Dominika Cibulková

Bývanie, po ktorom túži nejedna žena. Vysoké stropy, francúzske okná, okázalý nábytok a výhľad na Eiffelovu vežu. Čo viac si želať? Asi len nekonečné financie na účte. Noc v tomto hoteli sa pohybuje okolo 2 000€, no dokáže sa vyšplhať na závratnú sumu 7 200€ za noc. FOTO HOTELA NÁJDETE TU!

Dominika si však platí za najlepšie a pobyt v Paríži chce zažiť, ako sa hovorí, so všetkým všudy. Nielen, že si dopriala výhľad na slávnu vežu, ale aj ďalší poklad z dielne známej značky Hérmes: "Ďalší šťastný deň s oranžovou krabicou v Paríži," napísala krásna blondínka k fotografii. FOTO HOTELA NÁJDETE TU!