×
#Ľudia

Adele omylom prezradila tajomstvo: Čo speváčka chcela utajiť?

13.9. 2022 18:44 Fanúšikovia populárnej speváčky Adele sa môžu tešiť z jej šťastia.

Adele a jej partner (alebo manžel?) Rich Paul si nedávno kúpili spoločný dom a speváčka minulý mesiac v rozhovore pre magazín ELLE UK reagovala na fámy o jej zásnubách - povedala, že "môže byť už aj vydatá". Pátrali sme ďalej.

V pozadí fotografie sa nachádza personalizovaný box.
Zdroj: Instagram/@Adele

Kráska v nedeľu oslávila výhru svojej prvej ceny Emmy, ktorú získala za svoj televízny koncert "Adele: One Night Only" a na Instagrame sa pochválila sériou fotografii. No na jednom zo záberov, kde bola jej trofej položená na stolíku, sa nachádzal istý "predmet", ktorý vyviedol jej 50 miliónov sledovateľov z miery.

V pozadí fotografie sa nachádza personalizovaný box rodinnej hry Rummikub, na ktorom je napísané "The Paul's", čiže Paulovci. Takže zatiaľ, čo sa Adele tešila zo svojej veľkej výhry, sekciu komentárov zaplavili iné otázky, pričom jedna fanúšička sa rovno spýtala: "Si vydatá?". Speváčka na komentáre zatiaľ nereagovala, napriek tomu, že príspevok už získal viac ako 2,7 milióna lajkov. Či išlo o svadobný dar alebo nie, sa hádam dozvieme čoskoro. Adele a Rich spolu verejne chodia už viac ako rok, po tom, čo sa pred niekoľkými rokmi zoznámili.

VIAC FOTIEK NÁJDETE TU!

Zdroj: Pluska.sk

Video