×
#Ľudia

AKO vyzerá DNES? Udržal si Andrej z Extrémnych premien ŠTÍHLU postavu?

18.9. 2022 14:29 Ako prvý sa v 4. sérii Extrémnych premien pustil do boja s kilami Andrej Moravanský (36) z Bratislavy. S trénerom Marošom Molnárom (49) schudol 56 kíl. A keďže sa šou vždy točí v predstihu, zaujímalo nás, ako si udržuje váhu. 

„Po operácii som mal mierne komplikácie, ktoré sú však už v poriadku. Je to podľa mňa normálne pri takomto veľkom zákroku. Teraz sa už pomaly dostávam naspäť do športového režimu,“ priznáva Andrej, ktorému nechýba odhodlanie. V Extrémnych premenách ukázal celému Slovensku, že keď si niečo zaumieni, ide tvrdo za tým. Od chudnutia ho neodradilo ani to, že sa stará o svoje dve detičky.

Andrej Moravanský (36) z Bratislavy sa vyjedol na 143 kíl.
Zdroj: TV MARKÍZA

Vďaka novému telu nabral aj sebavedomie a tak sa niet čo čudovať, že sa mu podarilo spoznať aj novú partnerku. „S priateľkou Barborou som sa zoznámil až počas druhého polroka v Extrémnych premenách. Sme stále spolu. Dúfam, že aj ostaneme,“ hovorí Andrej, ktorý je teraz riadny fešák! Pekná blondínka mu pomáha zabudnúť na ťažké chvíle, ktoré zažil. Prešiel si totiž nepekným rozvodom.

Andrej Moravanský (36) z Extrémnych premien schudol 56 kg.
Zdroj: TV MARKÍZA

Ako pokračuje jeho premena od skončenia šou? „Stále sa udržiavam v kondícii. Chodím 3-krát do týždňa cvičiť. Začal som aj trénovať na ďalší ročník cyklistických pretekov na Malorke. Chcem si ešte raz prejsť tú trať a viac si to užiť,“ prezradil Andrej pre markíza.sk s tým, že od konca šou nepribral ani kilo. Váhu si drží stále rovnakú – 87 kg. FOTKY NÁJDETE TU!

Zdroj: Pluska.sk

Video