×
#Ľudia

Michal Hudák zmenený na nepoznanie: Podpísal sa na ňom život!

25.9. 2022 20:07 Na moderátorovi sa odrazilo mimoriadne ťažké obdobie, píše Plus 7 Dní.

Hudákov boj s váhou je starý ako slovenské reality šou. Už keď v roku 2004 prijal ponuku moderovať Dievča za milión, podstúpil namáhavú odtučňovaciu kúru. Netajil, že skôr než sa postavil pred kamery, najal si osobného trénera. „Nikdy som aktívne nešportoval, väčšinu času som aj v detstve strávil v divadle či rozhlase. Keď som videl na papieri, čo mám zdvihnúť po siedmich týždňoch tréningu, neveril som tomu,“ nariekal najprv, no potom sa prekonal.

Michal Hudák, moderátor, zabavač, herec,
Zdroj: Michal Hudák, moderátor, zabavač, herec,

„Držím sa na váhe, akú som docielil po sedemtýždňovom programe, ktorý mi presne na mieru vymysleli profesionáli. Schudol som dvanásť kilogramov. Cítim sa veľmi dobre a už by som sa nerád vracal k pôvodnej veľkosti. Napriek tomu, že som musel zmeniť šatník a stravovacie návyky,“ rekapituloval zmenu životného štýlu.

„Štartérom bola veta mojej partnerky: ,Mohol by si túto skriňu vypratať, lebo tu máš veci, ktoré si už v živote neoblečieš.‘ A ja si ich už obliekam! Je to fajn, lebo človek ušetrí kopu peňazí za handry,“ tvrdil, hoci podľa jeho slov sa nevážil. A potom zaúradovala korona. Pre lockdowny sa život v šoubiznise prakticky zastavil, nebolo práce. Vlani na jeseň moderátora navyše zasiahla ťažká rana osudu. Počas jedného týždňa prišiel o dvoch dôležitých mužov. FOTO MICHALA HUDÁKA KEDYSI A DNES NÁJDETE V GALÉRII TU!