×
#Ľudia

VYHOSTENÝ Muradov je v PRAHE! Ako to je MOŽNÉ? Foto s RUMINKOU!

11.9. 2022 10:06 Po problémoch s vízami je športovec opäť v Čechách!

Pred pár týždňami sa prevalila informácia, že Makhmud Muradov má zákaz vstupu do Čiech. Ostal tak odstrihnutý od svojej dcérky Ruminky, ktorú vychováva jeho expartnertka Monika Bagárová. V tom čase tvrdil, že nič neurobil a nechápe, prečo mu zrušili víza. Špekulovalo sa o viacerých dôvodoch, no zápasník všetky obvinenia odmietal. Teraz sa konečne dočkal spravodlivosti.

Makhmud Muradov
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CgUOrY7gNaI/

Makhmud pred pár hodinami zverejnil fotku dcérky. "Konečne spolu," napísal k záberu. Nachádzajú sa spolu v Prahe, čo jasne hovorí o tom, že mu opäť povolili vstup do krajiny. "Bol som v Uzbekistane, požiadal som o víza na Slovensku a vyhoveli mi. A keď som ich dostal, tak moja právnička podnikla nejaké kroky, požiadali sme tiež o české, a aj tie sme nakoniec dostali. Som tak naspäť v Čechách. A úplne legálne, takže som nič neporušil," povedal pre český Blesk.

Dokedy zostane s dcérkou?

Ako veľmi sa tešil do Prahy? "Netešil som sa ani tak na Prahu, ako na dcéru. Bol som proste rád, keď som ju počul hovoriť: Tati, tati, kde si bol?" Mach hovorí, že v Čechách bude do konca týždňa a potom sa presunie do Poľska, kde ho čakajú tréningy. DOJEMNÚ FOTKU ZO STRETNUTIA S DCÉRKOU SI POZRITE TU. Ruminka sa na nej usmieva od ucha k uchu a drží v ruke zmrzlinu. Je rozkošná!