×
#Ľudia

Shakira ZÚRI: Piquého MILENKU odfotili s obrúčkou, TAJNÁ SVADBA? (FOTO)

23.9. 19:51 Svetové médiá informujú o tom, že Shakira je na pokraji nervového zrútenia..

So Shakirou tvoril pár 11 rokov a majú dvoch synov, no trvalo len niekoľko týždňov, aby ju úplne pustil z hlavy. Speváčka je preto podľa svetových médií na dne. Viaceré tajné zdroje informujú o tom, že je na pokraji nervového zrútenia a na svojho expartnera sa strašne hnevá. Nečudujeme sa jej. Piqué totiž porušil dohodu. "Mali vraj dohodu, že nikto z nich sa s novým partnerom nebude na verejnosti ukazovať minimálne rok. Veľmi ju ranilo, že to nedodržal,”  uviedol anonymný zdroj.

Športovec však na to kašle. Užíva v spoločnosti 23-ročnej študentky, ktorí mnohí označujú za najnenávidenejšiu ženu planéty. Úplne bez hanby ju obchytkáva a bozkáva na verejnosti a dokonca boli spolu uplynulý víkend na svadbe. Fanúšikom je preto nad slnko jasné, že svoj vzťah berú vážne. Na veselici ju predstavil svojej rodine a svoju lásku už absolútne neskrývajú. Na paparazzi fotkách dokonca vidno, že Clara nosí na ruke prsteň, ktorý pripomína obrúčku. "To by vysvetľovalo, prečo ju zobral na rodinnú svadbu a jeho príbuzní sú s ňou úplne v pohode. Možno sú už manželia a čakajú aj dieťa. Zrejme preto je Shakira v poslednej dobe čoraz smutnejšia," myslí si jeden z fanúšikov.

Shakira a Gerard Piqué
Zdroj: Instagram - Shakira

Shakire zrejme ani vo sne nenapadlo, ako sa k nej Piqué zachová. Kým ona rieši svoje obvinenie z daňových únikov, jej expartner si užíva s mladučkou sexicou. Tá navyše zosmiešňuje speváčku a netají sa tým, že je hrdá na to, že jej prebrala muža. Dokazuje to video, ktoré sa objavilo na internete a v ktorom mladučká Clara Chia Marti tancuje len v plavkách na Shakirinu pesničku Te Felicito. Video nájdete nižšie. SPOLOČNÉ FOTKY PIQUÉHO A JEHO MILENKY, KTORÁ PREDVIEDLA NA SVADBE PODOZRIVÝ PRSTEŇ TU.

Video