×
#Ľudia

Viete, ako vyzerala Alena Pallová pred plastikami? Máme FOTO!

30.9. 2022 9:12 Celebritná lekárka sa netají faktom, že aj ona išla pod chirurgický nôž.

Majiteľka jednej z najprestížnejších kliník na Slovensku sa nebojí rozprávať o svojich zákrokoch. Nezapiera fakt, že aj ona si prešla estetickými úpravami. Práve naopak, je šťastná vo svojom tele. Najčastejšie ju môžete vidieť na sociálnej sieti Instagram, kde je veľmi aktívna.

Alena Pallová
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cb2yoBON9-F/

Mnohí ju vnímajú ako módnu ikonu. Nie je sa čomu čudovať, pre jej šatník by mnohé aj vraždili. Kolekcie kabeliek a lodičiek jej závidia aj známe osobnosti. Nezabúda však ani na zdravie a krásu svojho tela a pokožky. Venuje sa aeróbnemu cvičeniu, behu na páse a boxu. Sama však tvrdí, že jej cvičenie vo fitness centrách nevyhovuje, pretože nemá rada pohľady druhých ľudí.

Sú však aj veci, ktoré sa cvičením a pleťovými maskami nedajú zmeniť. Krásna blondína si v minulosti prešla augumentáciou, operáciou nosa a očných viečok. Dokonca ukázala aj fotografiu pred všetkými operáciami. Najviac nespokojná bola s nosom: "V rodine máme zemiaky namiesto nosov. Čokoľvek ako toto je lepšie," prezradila otvorene. FOTO ALENY PALLOVEJ PRED PLASTIKAMI NÁJDETE TU!