×
Foto: Instagram S. K.
#Madam EVA

Krainová trénuje svoje super telo najlacnejším športom na svete: Každá z nás to dokáže

22.9. 9:50 Ani ona a ani ďalšie krásne ženy šoubiznisu nemajú telo zadarmo. Poďte si prečítať, na čo Simona prisahá - a nie sú to žiadne luxusné vychytávky.

Keď bola malá, tak sa za svoju chudú postavu dosť hanbila. Niekedy si na seba dala ďalšiu vrstvu oblečenia, aby nevyzerala taká chudá. Bolo to pre extrémne rýchle spaľovanie – nikdy nemusela držať diéty ani pravidelne cvičiť. Zmenilo sa to až po pôrodoch.

Simona Krainová
Zdroj: Instagram Simona Krainová

„Metabolizmus sa mi dosť spomalil a k štíhlej línii si už musím dopomáhať športom a zdravou stravou. Veľa som cvičila a začala som pravidelne posilňovať stred tela, ktorý je najdôležitejší pre správne držanie tela, ale aj ako prevencia bolesti chrbta. Pilates urobí s vašimi svalmi hotový zázrak,“ vysvetľuje Simona.

Treba si uvedomiť, že všetky limity sa nachádzajú iba v našej hlave a je na nás, ako si ich nastavíme. Začnite pomaly, ale začnite. Napríklad tým, že si urobíte zvyk z toho, že si po prebudení dáte vodu a po nej zaradíte každý deň do programu dňa rýchlu chôdzu. A postupne si svoje limity zvyšujte. „Najskôr predlžovaním času chôdze a neskôr prechodom na beh. Dôležité je začať a niečo robiť. Potom budete mať zo seba lepší pocit aj lepšiu náladu. Je dôležité, aby si to žena uvedomila a robila to pre seba. Navyše, beh je zadarmo. Stačí doň investovať svoju pevnú vôľu. Mňa beh baví zo všetkých športových aktivít najviac. Nie som od nikoho závislá a môžem vybehnúť vtedy, keď chcem.“ FOTKY SIMONY SI POZRITE TU.

Video