×
#Ľudia

Tomáš Tarr o stretnutí s Leom DiCapriom: Aký TRAPAS spôsobil?

12.3. 15:12 Po dlhých rokoch sa na obrazovky TV Markíza vracia celosvetovo úspešný formát The Bachelor, v ktorom jeden šťastný muž dostane príležitosť nájsť ženu svojich snov. Spomedzi 18 krások si tentoraz svoju vyvolenú vyberá sympatický 29-ročný Tomáš Tarr, ktorý sa pozná aj s nejednou svetovou hviezdou.

Jeden z modelingových kontraktov Tomáša zaviedol do Bangkoku a toto rušné mesto si rýchlo zamiloval. „Hneď ako som sem prišiel, povedal som si, že tu chcem žiť. Milujem pestrosť a tú rôznorodosť na jednom mieste. Za jediný večer tu dokážete stretnúť kopu inšpiratívnych a vplyvných ľudí. Páči sa mi aj to, že všetci tu sú pozitívne naladení. Moje začiatky v Thajsku však neboli jednoduché. Krátko po príchode som mal nehodu na motocykli. Bol som celý dokaličený, a keďže som nemohol pracovať, veľmi rýchlo mi dochádzali peniaze. Bolo to ťažké obdobie. Aj keď ma rodičia volali späť domov, tvrdohlavo som odmietal a ostal som. Začal som pracovať v jednom z najväčších klubov v Bangkoku ako promotér a manažér. Rýchlo som tak začal spoznávať ľudí a zbierať dôležité kontakty. Dnes podnikám v kreatívnom biznise. Mám kontrakty s veľkými ázijskými značkami. Spravujem online obchody a venujem sa aj koučingu na sociálnych sieťach,“ vysvetľuje svoje podnikanie Tomáš, ktorý má na sieti Tik-Tok viac ako milión fanúšikov.

Tomáš Tarr
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CfgPJaBL2_y/

Vďaka svojej práci sa už stretol aj s hviezdami svetového formátu. „Šiel som napríklad vo výťahu s Leonardom DiCapriom, keď prišiel do klubu, v ktorom som pracoval. Zdal sa mi povedomý, ale v baretke som ho hneď nespoznal. Uvedomil som si, kto to je, až keď sme vystupovali a pozdravil ma slovami: Ahoj, ja som Leo. Chcel som za ním ešte ísť, ale už nás k jeho stolu nepustili. Okrem neho som však spoznal Mika Tysona, speváka Jasona Derula či rapera Wiza Khalifu.“ FOTO TOMÁŠA NÁJDETE TU!