×
#Móda

ROVNAKÝ stylista? Ján Koleník a Matúš Kolárovský na Let's Dance v TOM ISTOM outfite!

8.3. 18:10 Komu to pristalo viac?

Určite vám neuniklo, že v nedeľu večer odštartovala tanečná šou Let's Dance. Prvého kola sa zúčastnila takmer celá slovenská smotánka, vrátane Dominiky Cibulkovej, Dary Rolins, Lukáša Kimličku, Martiny Schindlerovej či političky Vladimíri Marcinkovej.

Na snímke je tanečná šou Let’s Dance 2023 TV Markíztelevízie markíza.
Zdroj: JÚLIUS DUBRAVAY

Na poslednom mieste skončil kubánsky herec Mario Cimarro, ktorý sa však tesne pred galavečerom zranil a tak uvidíme, čo predvedie nabudúce. Jeho príchod na parket však vyrazil dych, keďže dorazil na koni, čo mnohí nečakali.

Na snímke je tanečná šou Let’s Dance 2023 TV Markíztelevízie markíza. Herec Mario Cimarro a Vanda Poláková
Zdroj: JÚLIUS DUBRAVAY

Magazín EVA si však viac ako na tanec posvietil na outfity všetkých prítomných. Okrem nádherných rób, ktoré predviedli dámy sa nedalo nevšimnúť si, že minuloročný víťaz a tohtoročný porotca Janko Koleník dorazil v rovnakom outfite ako herec a spevák Matúš Kolárovský. "Z mužov je Viktor môj favorit a zo žien Gabika Marcinková, lebo veď bola naša pani učiteľka v Pánovi profesorovi," priznal otvorene Matúš pre Nový Čas. Komu to podľa vás v smaragdovo zelenom saku a bielej košeli s čiernym motýlikom pristalo viac? POZRITE SI FOTO TU a napíšte nám!

Video