×
#Ľudia

Scenárista Ivety chodí so známou herečkou: KRVAVÁ hádka v byte, susedia na nich volali POLÍCIU!

7.3. 20:59 Po škandalóznom milostnom trojuholníku konečne zakotvil v náručí len jednej ženy. Ale opäť to nie je ružové!

Český scenárista Petr Kolečko sa u nás zviditeľnil seriálom Iveta a ako je známe, postava hlavnej hrdinky bola inšpirovaná jeho dnes už expriateľkou. Aneta Vignerová je bývalá Miss ČR, ktorá sa podľa jeho slov ako dievča z vylúčeného prostredia kedysi tiež dostala do sveta veľkého modelingu. Kolečko a Vignerová majú spolu malého syna, vzťah sa im však rozpadol po tom, čo scenáristovi učarovala herečka Denisa Nesvačilová.

Kolečko istý čas lietal od jednej k druhej a české médiá šťavnato informovali o milostnom trojuholníku. V decembri to vyzeralo, že sa definitívne vráti k matke svojou dieťaťa, napokon však nastal zvrat a scenárista nadobro zakotvil po boku ryšavej Nesvačilovej. Portál Extra.cz dokonca písal, že má pomýšľať na svadbu, aby herečku ochránil od nálepky milenky.

Aneta Vignerová a Petr Kolečko majú spolu syna.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CYwQ2osqQe5/

Blesk teraz zistil, že vzťah dvojice je poriadne búrlivý, ich hádka spred týždňa skončila zásahom polície a chirurgickým zákrokom. "Bol by som nerád, aby sa z toho robila nejaká senzácia. Bola to skôr nešťastná zhoda okolností. Denisa vyberala umývačku riadu, s temperamentom sebe vlastným mi niečo vysvetľovala, ja som ju chytil za ruku a nevšimol som si, že v ruku drží nôž, tak som sa bohužiaľ porezal na ruke,“ vysvetlil denníku scenárista, ktorému museli hlbokú reznú ranu zašívať doktori.

Blesk ďalej zistil, že incident hrdličkami otriasol a rovnako tak ich susedmi, Denisa mala totiž preniesť hádku aj na balkón. Krik vydesil ostatných obyvateľov bytového domu tak, že zo strachu, aby nedošlo k nešťastiu, privolali na hádajúcu sa dvojicu políciu. Napriek búrlivej hádke si už Kolečko a Nesvačilová opäť hrkútajú, POZRITE SA, AKO SPOLU CEZ VÍKEND DORAZILI NA ČESKÉHO LEVA! KOLEČKO UKÁZAL DÔKAZ O KRVAVOM INCIDENTE.

Video