×
#Ľudia

Eva Cifrová sa teší na PRVÉ bábätko: POZRITE, aké už má BRUŠKO! (foto)

11.3. 16:04 Vidno, že prežíva krásne životné obdobie.

Zrejme nikomu neuniklo, že Eva Cifrová čaká svoje prvé bábätko. Budúca mamička sa netají tým, že po ňom dlhšie túžila a v septembri minulého roka podstúpila umelé oplodnenie. "Tieto dni som išla doslova s kožou na trh a zdieľam s vami moju prípravu na umelé oplodnenie. Ani by mi nenapadlo, aké veľké množstvo párov si tým prešlo, alebo práve prechádza. V správach od vás dostávam obrovskú podporu a povzbudenie, že táto téma by nemala byť tabu," priznala minulý rok v lete.

Evka je aktuálne v druhom trimestri.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Coz44ixKznD/

Eve sa sen splnil a v decembri oznámila, že je tehotná. "Na Vianoce sa plnia priania a nám sa plní sen o rodine. Budeme traja," napísala k fotke s partnerom, s ktorým oslavovali najkrajšie sviatky v roku v Afrike. Prvé mesiace pre ňu boli trochu náročné. „Som extrémne unavená. Vedela by som prespať aj pol dňa. Býva mi zle, ale dá sa to zvládnuť. Skokovo som pribrala dve kilá. Zaujíma ma, ako budem priberať a ako sa to moje telo bude správať,“ prezradila bývalá playmate pre Nový Čas v januári. Netajila sa ani tým, že túži po dievčatku.

Dnes je už Evka v druhom trimestri a aktuálne si užíva dovolenku v Egypte. Zverejnila aj pár fotiek v plavkách, na ktorých sa rysuje malé tehotenské bruško. Kráska však priznáva, že poctivo cvičí, aby sa udržala vo forme. "Je dôležité cítiť sa vo svojom tele dobre. Obzvlášť ak je žena tehotná a potrebuje nielen posilniť telo, ktoré sa mení, ale pripraviť sa na pôrod a ďalšie zmeny, čo po ňom nastanú," hovorí. FOTO S BRUŠKOM SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU! Prajeme veľa zdravíčka.

Video