×
#Ľudia

Herec Marcel Nemec zažíva obrovskú RADOSŤ: Vyhral nad RAKOVINOU!

7.3. 17:11 Viac ako rok bojoval a dnes si môže konečne vydýchnuť!

Človek má len jedno zdravie a veľakrát na to v lepších časoch zabúdame. Práve vtedy dostaneme facku od života, aby sme nelietali v oblakoch, ale boli nohami pevne na zemi. Rovnako je to aj v celebritnom svete. Marcel Nemec viac než rok bojoval s rakovinou a dnes si môže konečne vydýchnuť. V rozhovore pre Nový Čas prezradil, ako sa cíti.

„Stal sa doslova zázrak. Po štrnástich mesiacoch liečby sa sila mojej rakoviny zmenila z čísla 10 na číslo 0 a moji votrelci zmizli! Dostal som ten najkrajší darček. Čas. Rakovinové bunky už vo mne nie sú, čiže už žiadni votrelci. Nie som síce úplne vyliečený, ale teraz som vyhral. Aj vďaka tomu, že som sa tak nastavil, aj vďaka sile od druhých,“ povedal otvorene. Kedy sa dozvedel radostnú novinu?

Marcel Nemec
Zdroj: Facebook Marcel Nemec

„Lekárka mi túto správu oznámila už pred týždňom, ale ja som to musel najprv spracovať a nechcel som to ani zakríknuť. Bol som v poriadnom šoku,“ spomína Marcel.

„V stredu sa dozviem ďalší postup od lekárky. Teraz som fyzicky veľmi unavený kvôli tomu boju, ktorým muselo moje telo prejsť, takže budem odpočívať. Musím však povedať, že ešte len teraz sa budú diať veľké veci,“ povedal na záver. A my mu držíme palce! FOTO MARCELA NEMCA NÁJDETE TU!

Video