×
#Ľudia

Misska Slaninková priznala PEKLO, ozvalo sa jej množstvo Sloveniek: Baby, toto fakt zažívate?

10.3. 11:11 Málokto tušil, akým trápením si bývalá priateľka hokejistu Tomáša Tatara prešla.

Lucia Slaninková je druhá vicemiss z roku 2013 a dnes už aj úspešná influencerka, pod prezývkou Slanchita nazbierala 87-tisíc sledovateľov na Instagrame. Život štýlovej krásky vyzerá byť slnkom zaliaty, no ako priznala, na dno ju stiahli úzkosti, ktorými trpela približne dva roky. "Možno aj dlhšie, len som to nevedela identifikovať. Len v covide sa mi to prejavilo. Neprajem to nikomu, vtedy nevieš žiť,“ napísala Lucia a ako príklad uviedla obdobie zo začiatku minulého roka.

Hoci mala skvelú prácu, radosť jej robil milovaný psík a dnes už bývalý priateľ, s ktorým v tom čase kupovali byt, šťastná sa necítila. "Neviem, čo mi je, som smutná, nič ma neteší. A keď ma aj niečo poteší, tak je to chvíľkové, ale zároveň mi nič nechýba,“ opísala pred vyše rokom svoj stav kamarátke v správe. Bývalá vicemiss vyplakala potoky sĺz. "Keď prišiel vtedajší priateľ domov, utrela som slzy a ani netušil, že som päť minút predtým mala brutálny breakdown, až časom som mu to povedala,“ priznala.

"Kráčate a len vás to zasiahne, veľakrát sa mi to stalo v potravinách. A musela som ísť domov. Neviete v tej chvíli cestovať, doma som mala bordel, neporiadok vo veciach, bolo mi všetko jedno,“ opísala Slanchita útrapy. "Nikomu sa neozývate, nedvíhate. Nie je to sranda, nedá sa tak dlhodobo fungovať. Zabíja vás to zvnútra,“ dodala. Lucia sa teraz teší z krásneho obdobia, pol roka má nového priateľa a už 8 mesiacov ju úzkosti netrápia. Po tom, čo verejne opísala peklo s psychickými problémami, jej schránku na Instagrame zaplavili desiatky správ od žien, ktoré prežili alebo prežívajú niečo podobné.

"Takéto stavy som mala počas covidu a držalo ma to dlho, hrozný stav,“ napísala jej jedna z nich. "Myslím, že veľa z nás malo presne tento problém. Často mi píšu ľudia, že to spustilo covid obdobie!“ zhodnotila Slaninková. Tá pred pár týždňami výrazne zmenila farbu vlasov, AKO AKTUÁLNE VYZERÁ, SI POZRITE V GALÉRII TU!