×
#Ľudia

(FOTO) Šebovej tanečník Vilda má novú priateľku: Jeho srdce si ZÍSKALA slovenská MISS

28.5. 16:59 Český tanečník z markizáckeho Let's Dance či z Love Island nedávno prekvapil, že s Nikol, s ktorou sa dal dokopy v zoznamovacej šou, už netvorí pár. Sympatický mladík dlho sám nebol. Po jeho boku je nová žena, píše pluska.sk.

„Ďakujem za všetko. Bohužiaľ, život v realite je náročnejší, než vo vile. Rozišli sme sa už pred nejakým časom, len sme to zatiaľ nikomu nepovedali. Niky, ďakujem,“ napísal Vilda k fotke s Niky, keď sa rozišli. Kráska bola z odlúčenia smutná a netajila rozhorčenie. Nedávala si servítku pred ústa a rozhodne si nechcela nechať dôvody krachu ich vzťahu len pre seba. „S Vildou sme sa rozišli, myslím, že nemusím hovoriť dôvod, pretože mnohí z vás vedia, o čo ide, hlavne v Bratislave. Každý deň mi chodia správy od dievčat, že im píše a posiela im aj videá, kde je Vilda,“ uviedla.

Vilda však už dávno nemá hlavu v smútku a dokonca už má aj novú partnerku. Učarovala má krásna Sylvia Šulíková, ktorá v roku 2021 súťažila v Miss, kde skončila na druhom mieste. Dvojica sa spolu nedávno objavila v spoločnosti. Vilda svoje city absolútne neskrýval a pred zrakmi prítomných hostí Šulíkovú neustále bozkával a túlil sa k nej. „Faaakt? Ale sluší jej to dnes, však?“ reagoval na otázku markizáckej Smotánky, či je Sylvia jeho partnerka. Toto ale nebola prvá spoločná akcia zamilovanej dvojice. Nedávno totiž spolu odchádzali aj z módnej šou. SPOLOČNÉ FOTKY NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU!

Video