×
Foto: EMIL VAŠKO
#Ľudia

Ako sa Emília Vášáryová udržiava stále mladá? Tu je jej tajomstvo!

29.5. 17:59 Povedali by ste, že známa slovenská herečka oslavuje jubilejnú 80-tku? My tiež nie, preto sme zisťovali jej triky na krásu!

Každý deň sa stretáva s lichôtkami na jej vzhľad, ktorý si skutočne udržiava. Však to vidíte aj vy, pri pohľade na ňu je až neuveriteľné, že by mohla oslavovať 80 rokov. Herečka prezradila, aké sú jej tajné triky.

Povedali by ste si, že o Milkine vlasy sa pravidelne stará kaderník, no ona nás vyviedla z omylu: "Za štyridsať rokov som nezmenila prípravok na vlasy. Značku nebudem menovať, ale jednoducho nejdem s dobou a nesnažím sa na sebe testovať nové výrobky, ktoré majú všade navôkol masívne reklamy,“ prezradila otvorene. No na čistej a zdravej pleti si skutočne zakladá.

„Musím povedať, že poctivo sa starám o svoju tvár. Vždy, i keď som unavená po predstaveniach, do detailov sa odlíčim. Tvár si zaslúži byť v noci čistá a odľahčená od mejkapov či rôznych nečistôt.“ No napriek tomu, že slnko je jej veľký priateľ, pokožke veľa slnečných lúčov nedopraje.

Emília Vášaryová
Zdroj: Archív

Avšak všetok úspech nepripisuje len starostlivosti o samú seba, ale aj životnému štýlu: „Je dôležité, aby ste nebedákali, nefajčili, veľa nepili a neponocovali. Ja som nikdy nesedela v zafajčenej krčme do bieleho rána. Nikdy som nefajčila ani nepila. Ja alkohol rázne odmietam, dokonca môžem skonštatovať, že ho až neznášam. Za celý život mi nejaké veľké žúry nechýbali. To sú veci, na ktorých si zakladám.“ Píše Plus 7 dní.


FOTO MILKY VÁŠÁRYOVEJ NÁJDETE V GALÉRII TU!

Video