×
#Ľudia

Tak TOTO je gól! Johnny Depp má byť zaľúbený do svojej PRÁVNIČKY

26.5. 2022 22:33 Zaujímavý zvrat v jeho živote.

Všetci netrpezlivo čakáme na to, ako skončí súd Johnnyho a herečky Amber Heard, ktorá ho viní z násilia. Na povrch vyplávala kadejaká špina, ktorá rozdelila fanúšikov na dva tábory. Ten prvý drží palce hercovi a dúfa, že ho súd uzná nevinným a druhý zas ľutuje herečku, ktorá mala zažiť hrôzostrašné veci. "Bola pritlačená na bar. Hádzal na ňu ďalšie a ďalšie fľaše. Ťahal ju po podlahe medzi rozbitými fľašami, mlátil ju, kopal. Hovoril jej, že ju zabije a že ju nenávidí. Tĺkol ju a tĺkol. A potom ju znásilnil fľašou od alkoholu," povedala herečkina právnička. Depp však takéto obvinenia rázne odmieta. „Sám som však nikdy nedosiahol bod, aby som udrel slečnu Heardovú. V živote som žiadnu ženu neudrel," uviedol.

Na snímke americký herec Johnny Depp počas pojednávania na obvodnom súde vo Fairfaxe v americkej Virgínii 21. apríla 2022.
Zdroj: Jim Lo Scalzo

Viaceré zahraničné médiá teraz informujú o zaujímavej veci, ktorá je vraj do očí bijúca. Johnny sa mal zaľúbiť do svojej právničky, ktorá má 37 rokov. Camille Vasquez je veľmi pôvabná a navyše aj šikovná. Jej argumentácia na súde je skutočne vynikajúca a tak by sa zrejme nikto nečudoval, keby si získala hercove srdce. Veď Depp je známy tým, že vie veľmi rýchlo podľahnúť krásnej žene, ako to bolo aj s Amber. Právničku dokonca priamo konfrontovali s otázkou, či randí s Johnnym. Nič však nepovedala, len sa usmiala a prehodila vlasmi, informuje Dailymail. Podľa fanúšikov je to jasný dôkaz o tom, že niečo medzi nimi je. JEJ FOTKY NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU!

PREČÍTAJTE SI AJ: