×
#Ľudia

FOTO Zuzana Plačková si užíva v TURECKU: Cena päťhviezdičkového hotela vás DOSTANE!

20.5. 2022 19:33 S manželom sa vybrali do zahraničia načerpať sily.

Zuzana dlho doma neobsedí. Len nedávno sa vrátila z Dubaja, kde bola aj so svojou kamarátkou Jasminou Alagič a už zase vycestovala do zahraničia. Tentokrát sa vybrala s manželom Reném na dovolenku do Turecka, konkrétne do obľúbeného letoviska Belek. Aktuálne sa tu teplota šplhá k tridsiatim stupňom. "Ideme si oddýchnuť na dovolenku, lebo sme mali ťažký mesiac teraz," hovorí jej manžel. Dvojica, ktorej sa v júli narodí bábätko, si vybrala päťhviezdičkový hotel, ktorý vyzerá ako raj na zemi. Má perfektné hodnotenia a dovolenkárom ponúka skutočne všetko, čo potrebujú na zresetovanie. Nechýbajú tri bazény, wellness centrum, posilňovňa a luxusná kúpeľňa, ktorú Zuzka určite ocení.

FOTKY HOTELA NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU!

Noc pre dvoch ľudí začína v tomto hoteli na 400 eurách. Týždenná dovolenka teda vyjde pár okolo 3000 eur. To však pre Zuzanu nie je nič, veď na jednom instagramovom poste zarobí 5 až 10-tisíc. V minulosti absolvovala už aj oveľa drahšie dovolenky! Influencerka navštívila Mexiko, Srí Lanku, Arubu či Maldivy.

Hotel sa nachádza priamo na pláži. "Milujem turecký all inclusive. V tomto nemajú Turci konkurenciu," hovorí Zuzana. No a kto robí manželom spoločnosť? Vzali si so sebou aj kamarátov, aby im bolo veselšie. POZRITE SI FOTKY HOTELA V NAŠEJ GALÉRII TU! Brali by ste takúto dovolenku? My hneď!