×
#Ľudia

Ako reaguje na útoky Sväťova prvá manželka? VIEME odpoveď!

21.5. 2022 20:59 Hoci sa talentovanému Sväťovi Malachovskému (49) začalo po pandémii v práci opäť dariť, v súkromí spolu s rodinou chystá kroky na očistenie svojho mena, píše život.sk.

Speváčka Petra Molnárová (35) nedávno vyrukovala so šokujúcim obvinením, že jej manžel Sväťo, ktorého všetci dobre poznáme ako skvelého umelca, mal zneužívať ich malého syna. Dôkazy však chýbajú. "Nemám to nahraté ani natočené, ani to, ako obťažoval nášho syna, lebo mi nenapadlo to nahrávať. Neverila som vlastným očiam, teraz to stále vidím, ako to robil, a nesúhlasím s tým. Chcem o tom hovoriť. Neviem, čo s tým mám urobiť. Myslím si, že by pravda mala vyjsť najavo. Nevidím východisko, som frustrovaná, verím, že existuje spravodlivosť," uviedla Petra pre denník Nový Čas s tým, že celú záležitosť riešila s políciou. 

Sväťo chce svoje meno očistiť.
Zdroj: Archív NMH

Sväťo však obvinenia rázne odmieta. "Takéto klamstvo a špinavosti si v podstate nezaslúžia môj koment. Nevychádzam z údivu, že niekoho poslaním v živote je škodiť takýmto spôsobom. Je mi úprimne ľúto, že nedostatok práce a záujmu o jej osobu ju dohnal k tomu, aby sa zviditeľňovala týmto spôsobom. Ja len verím, že zlo a lož nezostanú nepotrestané!" povedal denníku Malachovský. Podľa vyjadrenia policajného hovorcu bolo trestné konanie v tejto veci odmietnuté a v jednej časti zastavené. Herečke nepomohlo ani odvolanie. A práve rozhodnutie príslušných orgánov v nej údajne spustilo potrebu hovoriť o svojom súkromí verejne. Na tom by nebolo nič zlé. Zvláštne je iba to, že sa k riešeniu závažnej záležitosti dostala až tri roky po údajnom incidente a zároveň rozchode s manželom, ktorý kvôli nej opustil svoju prvú manželku Ľubicu Čekovskú. Čo si o tom myslí ona? POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.