#Ľudia
Geissenovci, ťažký život milionárov.
Foto: Instagram/Carmen Geiss

FOTO Carmen Geissenovú KEDYSI a bez PLASTÍK nespoznáte!

18.5. 2022 20:01 Milionárku Carmen Geissenovú by ste zrejme na fotkách z mladosti asi nespoznali, píše emma.sk.

Minulý týždeň zavítali na Slovensko Geissenovci, ktorých sem pozval minister hospodárstva Richard Sulík. Ukázalo sa, že sú u nás mimoriadne obľúbení a všade kam sa pohli, čakali na nich davy fanúšikov, ktorí sa s boháčmi chceli odfotiť. Robert dokonca poznamenal, že ich na Slovensku majú radšej, ako v rodnom Nemecku. „Taký ošiaľ na západe nikdy nezažili. Sú prekvapení, koľko ľudí ich na Slovensku pozná. Kade chodia, ľudia ich spontánne zastavajú a chcú sa s nimi fotiť. To sa im doma v Nemecku nestáva,“ prezradili Pluske ľudia z ich sprievodu. Rodinka si u nás pozrela Bratislavu, Devín aj Štiavnicu.

Geissenovci na návšteve pezinského Šimák zámku. Noc strávili v tamojšom Palace Art hoteli.
Geissenovci na návšteve pezinského Šimák zámku. Noc strávili v tamojšom Palace Art hoteli.
Zdroj: Tip čitateľa

Manželia, ktorí sú dnes milionármi sa zoznámili v období, keď mala Carmen len 17 rokov a stala sa modelkou značky Uncle Sam. Práve túto značku založil Robert spolu so svojim bratom Michaelom ešte v osemdesiatych rokoch a v roku 1995 ju predal za viac ako 70 miliónov eur. Jeho dve dcéry Davida a Shania si preto odmalička žijú ako v bavlnke. Podľa nemeckých médií sa majetok manželov v roku 2021 odhadoval do 30 miliónov eur.

No a ako vyzerala Carmen v mladosti, keď ešte len stretla svoju životnú lásku a netušila, aký šialený život s Robertom zažije? Budete šokovaní. Samozrejme, žiadne plastiky ani úpravy vtedy ešte neabsolvovala a preto sa stavíme, že ju na fotkách z mladosti nespoznáte. POZRITE SI ICH V NAŠEJ GALÉRII TU!