×
Foto: https://www.instagram.com/p/CYQWCaUv75u/
#Ľudia

Lucid má vilu v Thajsku: Koľko by vás stála noc v tomto luxuse?

18.5. 14:12 Aj vy ste si všimli, že slovenská make-up artistka trávi akosi veľa času v zahraničí? Učarovalo jej Thajsko a rovno si kúpila aj obrovskú villu, ktorú teraz prenajíma.

Poznáte jej dokonalú prácu so štetcom či šialené výmysly, ktorými vytvára jedinečný make-up na tvári? Tak ste na správnej adrese. Jej vášňou už nie je len dekoratívna kozmetika či vlasy, ale aj slnko, more a pláž. Preto si svoj domov v raji zaobstarala sama. Rozhodla sa však tento kúsok raja dopriať aj každému, kto po ňom túži, dokonca má na jej spravovanie manažéra.

Lucid Sládečková
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CXYhpr2vGw5/

Na verejne dostupnom portáli sme našli fotografie letnej vily v Thajskom Lamai na obľúbenom ostrove Koh Samui. Jedným z prvkov, ktorý okamžite upúta vašu pozornosť je obrovský kameň v strede bazéna, ktorý vytvára prírodnú atmosféru, no nebojte sa, že by ste si nemohli dobre zaplávať. Len 9 minút od vily je totiž krásna pláž, ktorú si zamilujete. Žiadne kamienky, ale len čistý piesok s rannými východmi a večernými západmi slnka.

Interiér je vskutku nádherné miesto, kam sa chcel ísť pozrieť nejeden človek. V prvom rade vás zaujmú honosné vstupné dvere, ktoré otvárajú "brány" do raja. Vila sa skladá z 3 spální, ktoré majú samostatnú kúpeľňu a toaletu, čo je veľká výhoda pre ľudí, ktorí si nechcú rezervovať celý objekt. Rovnako sú však využiteľné aj spoločné priestory ako moderná kuchyňa či priestranná obývacia izba s pohovkou, ktorej by ste určite neodolali. Cena za jednu noc sa pohybuje okolo 150€, čo je oproti iným hotelom či vilám podstatne drahšie. Týždenná dovolenka pre dve osoby by tak vychádzala bez letenky, len s ubytovaním niečo viac ako 1 000€.

FOTOGRAFIE VILLY LUCID NÁJDETE V GALÉRII TU!

Video