×
#Móda

Labute pre každú EVU! Splňte si sen o lodičkách s červenými podrážkami (a nemusíte skrachovať)

17.5. 10:13 Dokonalé lodičky nesmú vyzerať pohodlne! V týchto sa budete cítiť ako kráľovná. „Topánky na vysokom opätku posilnia vašu osobnosť,“ odkazuje ženám Christian Louboutin stvoriteľ ikonických ihličiek s červenou podrážkou.

Ak sa prejsť po červenom koberci, tak štýlovo v „labutiach“. Najznámejšie celebrity siahajú práve po týchto ikonických lodičkách s vysokým opätkom. Lebo ako hovorí francúzsky návrhár Christian Louboutin: „Žena nosí šaty a topánky nosia ženu.“ Vedia to všetky tieto dámy: Anne Hathway, Amy Adams, Jessica Chastain, Nicole Kidman, Jennifer Lawrence, Heidi Klum ako aj Sarah Jessica Parker alias Carrie Bradshaw či Jennifer Lopez, ktorá im vzdala hold v pesničke Louboutins a mnohé ďalšie osobnosti.

Príbeh kráľa vysokých opätkov je síce notoricky známy, ale my sa k nemu rady vraciame. Fascinuje nás, ako náhodne vznikajú geniálne nápady. Tie nápady, pri ktorých si potom s hlavou v smútku ostatní hovoria: „Prečo nás to nenapadlo skôr!“ Christian bol predurčený stať sa dizajnérom topánok. Vždy ho fascinovali ženské lodičky a ženy vo vysokých opätkoch. Rád ich sledoval a sníval o tom, že raz budú nosiť tie jeho. Nechcel sa na škole zdržiavať teóriou a tak začal rovno pracovať ako asistent v módnych domoch Chanel a Yves Saint Laurent. Ale ako sám často spomína, bol príšerný asistent. Neplnil úlohy nadriadených, ale robil veci, tak ako sa to páčilo jemu. A tak rozbehol vlastnú firmu, navrhoval originálne lodičky, ale stále im vraj niečo chýbalo. A potom prišiel ten Aha moment, chvíľa osvietenia.

Jedny Louboutinky pre každú EVU! Tieto sú číslo 37,5, Popolušky
Zdroj: Ľuboš Kotlár, EVA

Požičal si červený lak od svojej asistentky a nafarbil ním podrážku… To, že ide o fenomenálny nápad, pochopil okamžite! Nechal si ho patentovať. A keď módny dom Yves Saint Laurent začal vyrábať tiež lodičky s červeným opätkom, Christian ich zažaloval a spor vyhral. Tak len, aby ste vedeli, že keď budú vaše, že ide o naozaj výnimočný kúsok s príbehom.  Louboutin lodičky sú úchvatné nielen vďaka svojej podrážke a vysokému opätku, ale aj pre ich originálne zdobenie, farebnosť a tvarovanie. 

Okrem toho, že spravíte sebe radosť, niekomu ďalšiemu pomôžete. Louboutin lodičky nemávame v EVA CHARITY BAZAAR často. Preto si tento výnimočný moment vychutnajte s nami. Máme ich v ponuke vďaka anonymnej darkyni, ktorá nám ich do dražby poskytla. Len sa na ne pozrite. Sú úplné nové, nenosené, v originálnom balení. Vašou misiou tohto leta bude, aby ste ich dokonale hladkej červenej podrážke dodali patinu. Lebo keď je mierne odretá, je dôkazom toho, že ich majiteľka sa nebojí vynikať. Presne tak to má Christian rád!


AKO DRAŽIŤ?
Úplne jednoducho. Kliknite na www.evacharitybazaar.sk a ak ešte nie ste, zaregistrujte sa
Celý výťažok poputuje na týchto päť dôležitých miest:
• Krízové centrum SOS, Rimavská Sobota
• Bezpečný ženský dom Kotva, Trebišov
• Centrum Srdiečko, Banská Bystrica
• Bezpečný ženský dom MyMamy, Prešov
• Azylový dom BUBO pre ukrajinských utečencov, Bratislava 

Video