×
#Lifestyle

Je tu najväčšia módna udalosť roka EVA CHARITY BAZAAR: LV, Dior, Gucci, Chanel and co. od 1 €

10.5. 2022 21:13 Nevedeli sme sa dočkať, kedy to odpálime! Fantastické vychytávky od vytúžených značiek, limitky, beauty, dizajn, fashion kúsky, celebritné darčeky - to všetko dražíme od 10. mája do 10. júna s jediným cieľom: pomôcť.

Už piaty rok spolu pomáhame ženám a ich detičkám, ktoré nemajú toľko šťastia ako my. Chýbajú im veci, ktoré sú pre nás obyčajné a všedné, a najviac im chýba bezpečný domov. Okrem násilia na ženách v nás tento rok rezonuje množstvo ťažkých ženských osudov zo susednej Ukrajiny. Preto naša pomoc z Eva Charity Bazaara poputuje na týchto päť dôležitých miest:
• Krízové centrum SOS, Rimavská Sobota
• Bezpečný ženský dom Kotva, Trebišov
• Centrum Srdiečko, Banská Bystrica
• Bezpečný ženský dom MyMamy, Prešov
• Azylový dom BUBO pre ukrajinských utečencov, Bratislava

AKO DRAŽIŤ? Úplne jednoducho. Kliknite na www.evacharitybazaar.sk a ak ešte nie ste, zaregistrujte sa. Je to pár sekúnd a hneď môžete prihadzovať, zabávať sa, dražiť. Každý deň pribúdajú nové veci, dokopy vyše 150 super aukcií, na ktoré sme neskutočne pyšné!

Poďte sa s nami pozrieť do galérie na najväčšie šupy, ktoré budú v hre - garantujeme vám, že to bude smršť tých najlepších značiek a šanca ukoristiť niečo absolútne unikátne je vysokáááá!