Ó, šaty! Vybrali sme pre vás 11 najkrajších šiat sezóny, ktoré vám rozžiaria každý deň

19.5. 2022 12:04 Pripravené? Tieto krásne šaty sú plné radosti, nehy a vášne, a so stúpajúcimi teplotami ich skrátka POTREBUJETE! Eva & Glami.sk predstavujú top šaty, ktoré pristanú každej žene.

Milujeme šaty, pretože tvoria kompletný outfit. Nemusíme rozmýšľať, aký top, aký spodok, čo s čím... Skrátka si ich oblečieme a zrazu je to tam - bohyňa! Šaty totiž pristanú každej žene (aj vám, čo ste výlučne nohavicové:-) Pátrali sme na Glami.sk, zobrali sme do úvahy všetky postavy, vekové kategórie, aj limity peňaženiek. Pozrite sa s nami na výber tých NAJ!

TOP 10 letných šiat + bonus od LiuJo

1. Začíname horúcim hitom, ktorým sú letné šaty s volánmi. Skúste experimentovať s dĺžkou a vyraziť v šatách až po zem v boho štýle, ktorý je toto leto veľmi populárny! K nim len tenisky- a ide sa! Úžasné šaty GANT kúpite TU.

Džungľa a´la Gant
Džungľa a´la Gant
Zdroj: Glami.sk, Gant

2. Melissa Odabash je skvelá dizajnérka plážového oblečenia. Má famózny ležérny šik štýl, presne ako tento kaftan/minišaty. Multifunkčné šatičky v nádhernej modrej. A našli sme ich najlacnejšie práve na Glami: TU.

Skutočne letné šaty!
Skutočne letné šaty!
Zdroj: Glami, Melissa Odabash

3. Toto potrebujeme! Farby farby farby! Navyše košeľový strih, ktorý zbožňujeme. Chcem Desigual! TU.

Desigual dress
Desigual dress
Zdroj: Glami.sk, Desigual

4. Ľan- ak existuje dokonalá látka na leto, tak je to on! A vo verzii wrap dress od značky Tatuum, ktorý skryje čo treba a vyzdvihne, čo je pekné, niet nad čím rozmýšľať. E-shop: TU.

Krásne zemité odtiene vám budú svedčať
Krásne zemité odtiene vám budú svedčať
Zdroj: Glami.sk, Tatuum

5. Možno vyzerajú nenápadne, ale nebudete sa z nich chcieť vyzliecť! Šaty z mäkkej tričkoviny, v sofistikovanej levanduľovej a zaujímavým výstrihom na chrbte. Budú ako vaša druhá koža! Vero Moda fialové šatočky sú glamour pre pohodlné dámy. Kupujem TU.

Levanduľa stále boduje
Levanduľa stále boduje
Zdroj: Glami.sk, VeroModa

6. Toto meno si pamätajme: Birgitte Herskind. Jej béžové rozviate šaty TU. Absolútne nás očarili, jednak všetko schovajú a jednak nám dávajú ten vzdušný pocit, ktorý v lete milujeme.

Ľahké ako obláčik
Ľahké ako obláčik
Zdroj: Glami.sk, Birgitte Herskind

7. Guess vie, čo ženy chcú a v čom vyzerajú úžasne! Nájdete ho TU.Aj preto sa v našom výbere ocitli tieto šaty, ktoré rafinovane vytvarujú postavu.

Aj decentné, aj sexi!
Aj decentné, aj sexi!
Zdroj: Glami.sk, Guess

8. Max Mara Weekend - nenechajte sa pomýliť, zďaleka nie sú len na víkend:-) Jemná bavlna, talianska precíznosť a hravosť. Potrebujete už len jedny dobré okuliare a hotovo. Šup TU.

Vzory, vzory, vzory, nech všetko po dlhom období zatvárania ožije!
Vzory, vzory, vzory, nech všetko po dlhom období zatvárania ožije!
Zdroj: Glami.sk, Max Mara Weekend

9. A plecia poprosíme pekne odhaliť! Subtílne čisté línie šiat na ramienkach Trendyol sú MUST. Za neskutočné ceny... presvedčte sa TU.

Šaty Trendyol
Šaty Trendyol
Zdroj: Glami.sk, Trendyol

10. ... aaa ešte raz Guess TU. Tentokrát v super sexi dlhých šatách, v ktorých si idete na večeru, na drink, alebo na pláž. Leto si pýta čipku, výšivky a jemnú priehľadnosť! Už kupujeteee?:-)

Guess šatočky v jemnej broskyňovej farbe vám pristanú k opálenej pokožke
Guess šatočky v jemnej broskyňovej farbe vám pristanú k opálenej pokožke
Zdroj: Glami.sk, Guess

Na záver ako bonus naše najobľúbenejšie: biely splývavý zázrak od LIU JO, šaty dokonalé vo svojej jednoduchosti- TU. Menej je viac a to dokazujú na 100 percent. Popozerajte si aj ich sofistikované riešenie chrbta, čistá krása.

Najkrajšie sú v čistej jednoduchosti.
Najkrajšie sú v čistej jednoduchosti.
Zdroj: Glami.sk, LiuJo
autor:  Sylvia Kerepecká

Video