#Ľudia
Medzi našimi fanúšikmi nechýbali ani celebritné mená. Do fínskej metropoly zavítali manželia Malachovskí aj s ich sexi dcérou.
Foto: Martin Domok

(FOTO) Ťažko chorý Malachovský sa KONEČNE ukázal: TAKTO vyzerá DNES

24.5. 13:45 Manžel Ivety Malachovskej sa ukázal verejnosti, píše emma.sk.

Martin Malachovský už niekoľko rokov bojuje so sklerózou multiplex, ktorá mu obrátila život naruby. „Stále sa liečím, som pod kontrolou lekárov. Tí tvrdia, že sa to zastavilo, no lepšie to už nebude. Musím sa priznať, že mňa tento stav dosť hendikepuje, no učím sa s tým žiť,“ prezradil pre Plusku. V ťažkých chvíľach sú mu oporou najmä manželka Iveta a dcéra Kristína. „Mám pohybové hendikepy. Človek s touto chorobou nemá stabilitu. Musím si niekedy premyslieť, čo môžem urobiť a čo nie. Nie je to o tom, že zabúdam alebo tak, len sa mi točí hlava, niekedy sa potácam,“ hovorí s tým, že pomáha mu aj brat Sväťo, o ktorom sa teraz v médiách veľa hovorí. Jeho bývalá partnerka, s ktorou sú ešte stále manželmi, ho totiž obvinila zo zneužívania ich syna. Rodina teda intenzívne pracuje na očistení svojho mena.

Martin sa však snaží žiť svoj život najlepšie ako vie. Je totiž veľký optimista, ktorý sa rozhodne nevzdáva. Teraz sa konečne ukázal aj na verejnosti. Zašiel si totiž na majstrovstvá sveta v hokeji do fínskych Helsiniek. Spoločnosť mu robili, ako inak, Iveta aj Kristína. Vyobliekali sa ako správni fanúšikovia a fandili našim chlapcom ostošesť. FOTKY NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU.

Prečítajte si aj:

Video